| tatiana14 a întrebat:

Imi spuneti niste filme de groaza?big grinFoarte foarte de groaza:]].

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ultimul film de groaza vazut este Rek. Este Rek 1, dar si Rek 2. Este fascinant faptul ca toate intamplarile sunt filmate pe viu. Este foarte bine regizat. Practic ai impresia ca esti acolo, martor la tot ce se intampla.

| andi a răspuns:

Tatiana tatiana... te incita filmele de groaza?

| MisterKat a răspuns:

Black Christmas...

| Mwhahahaa a răspuns:

Uita-te la numele meuu :-s

| alecs871 a răspuns:

Pfff.
Filme de graoza vrei?
Pai ce pot sa zic, incearca toata seria grudge, the unborn, seria saw, mirrors, amitiville

| Kidu a răspuns:

The grudgestraight face:-ss

| robyroby a răspuns:

Saw : 1... 6. Mi se pare o serie foarte reusita, mai ales primele. O zi buna si sper ca ti-am fost de ajutor

| ToxiKat a răspuns:

One missed call
The uninvited
The unborn
Silent Hill(toata colectia)
Saw(toata colectia)
Final destination(toata colectia)
My bloody valentine
Halloween 2
The sortcut
Boogeyman(toata colectia)
si mai sunt vreo cateva da nu mi le aduc aminte

| ToxiKat a răspuns:

Requiem

| ioana_5244 a răspuns:

Final destination toate is faine(3 il ador:X)

| tatiana14 explică:

Daca-mi plac filmele de groaza, nu-nseamna ca ma incitaraised eyebrows.