| syd2 a întrebat:

IN EXCELSIS ORACLE DANTEVS No 11 (fara subiect)
1. Ce alegeti sa fiti, diavol care vrea sa fie inger sau inger ce cade la nivelul unui diavol?
2. Othello sau Hamlet?
3. Caracterizati-ma in 3 cuvinte.
4.Care este limba voastra preferata?
5. Ati fi gata sa veniti la o intrevedere a userilor TPU daca vi s-ar oferi ocazia?
6. Daca pe pamant am ramane doar tu si eu atunci ce ai face?
7. Daca eu as fi dicatorul pamantului ai fi de partea mea?
8. Vreti sa dedic o poezie compusa de mine in stil Shakespeare fiecarui user pe care -l stiu?
9. Ati vrea sa fiti inger? Argumente
10.Ati vrea sa fiti diavol? Argumente
11. Ateism VS Religie?
12. De cd scrieti sau nu, cu diacritice? ARGUMENTE.
13. Va considerati plictisitor?
14. Ati vrea.sa va renasteti intr-o creatura mitologica? Care atunci? Fara animeuri va rog.
15. Considerati cititul ca ceva plictisitor?
16.Comparati-ma cu un personaj anime/film.
17. Comparati-va cu un personaj anime/film.
18. Va placut?

Gata.

41 răspunsuri:
| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Bine tu esti Sauron eu sunt Tranduil big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

O chestie care îmi distruge întreaga viață, la început mă simțeam oribil, chiar îmi doream din suflet să mor, acum m-am obișnuit, nu mai sunt așa trist dar tot în depresie sunt.
Oricum e ceva foarte foarte grav, nu vreau să povestesc pentru că nu-mi place să-mi spun dramele de viață aici pe TPU, plus că mai e și foarte foarte mult de scris, e o poveste foarte lungă, dar oricum cred că luna asta sau cea următoare se rezolvă totul și o să pot să fiu din nou un om fericit.

| AtsukoKure a răspuns:

1.Inger
2.idk
3.Senpai, amuzant, poetic
4. Japoneza
5.Nuup
6.idk
7.Poate
8.De ce nu
9.Da, pentru ca sunt buni
10.Nu, pentru ca sunt rai
11.Religie
12.Scriu cu diacritice pe calculator pentru ca le am pe tastatura, iar pe laptope nu am deci nu scriu
13.Meh
14.Poate.
15.Nup
16.Haruka
17.Rin
18.Dap

| syd2 explică (pentru AtsukoKure):

Scurt clar cuprinzator :3

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Ooohhh, imi pare foarte rau pentru ca nu te pot ajuta cu nimic
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......edca1e.gif

| AtsukoKure a răspuns (pentru syd2):

Eu sau raspunsu' laughing?

| syd2 explică (pentru AtsukoKure):

Un om nu poate sa fie scurt :]]. Am avut in vedere raspunsul. Acelea is personaje din Free? oh f*ck, nu-mi cam place Free din cauza ca-s prea multi "baieti", dar e ok baiatu big grin

| AtsukoKure a răspuns (pentru syd2):

laughing Da sunt personaje din Free, stiu is cam multi tipi dar imi place prea mult povestea.

| KamaSutra a răspuns:

Hey(din nou) happy
1. Diavol care vrea sa fie inger
2. Hamlet
3. Inteligent Amuzant Dulce
4. Spaniola
5. Da, Da, DAAA! Chiar vreau sa va cunosc sad
6. Pai intotdeauna mi-am dorit sa vad toata lumea cu un prieten bun happy
7. Hmmm...da
8. Da
9. Da, pentru ca inger=bine. Mi-ar place sa merg la fiecare om in parte si ii arat ce bine e sa faci bine(scuze pentru repetitie) + ca intotdeauna mi-a placut sa fac un bine
10. Nu, pentru ca diavol=rau
11. Religie
12. Nu scriu cu diacritice, pentru ca lene si pentru ca nu se vad mereu
13. Da si nu.
14. Ori pasarea Phoenix, ori o nimfa, ori Afrodita big grin
15. Depinde de ce citesc
16. Esti unic, nu ai seaman pe lume
17. Nu cred ca exista
18. Mereu o sa-mi placa

love struck

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

love struck love struck love struck love struck
Esti un diavol dragut.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Awww :x
Ba tu esti un diavol dragut si eu diavolita. =]]] :x