| anonim_4396 a întrebat:

În sfârşit... mhn24 a fost suspendat. Hai să facem o petrecere în pijamale

http://www.tpu.ro/utilizator/acclp

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

@LadyJ de cand ai aparut tu pe site TPU s-a transformat in TCU (toti contra unu, banuiesc ca stii cine e ala).

44 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu putea fi @LadyJ?

| Bya132 a răspuns:

@lawe, sunt cu tine!
Hai bă să spunem la admin ca justin bieber e interzis minorilor, tinerilor, adulților și chiar bătrânilor.
E pentru mumii! (ex:LadyJ), care nu au ce căuta pe site!
Poate o mințim ușor blushing

| Bya132 a răspuns:

@LadyJ, știm că suntem deștepți, nu e nevoie să ne spui, și nu mai jignii! Pleacă la muma ta și plângi!
Piei Așchiuță!

| Bastet a răspuns:

El mi-a zis că o să fie suspendat...are puteri paranormale de la Lillith şi Satan

| Musique a răspuns:

Imi va lipsi sad

neah...de loc oh go on
(nu ma lasa sa postez)

| Musique a răspuns:

Asa cred si eu
*vomita vomita, dar nu pe pantaloni mei*

Răspuns utilizator avertizat
| Pralină a răspuns:

@LadyJ sper că încuraând va apărea pe Google:Justin Gay.ăăă ăsta Sectbăr.ăăă nu vine acum,*stă şi se gândeşte* aaa Bibăr! Este interzi fiecare fan de-al său va fi castrat şi bagat într-o închisoare cu posterul său.

Şi tu eşti la fel de inteligent...cum să dăm măăăă party fără mhn24? Aţi luat-o tooţi pe ulei...

Răspuns utilizator avertizat
| LastChance a răspuns:

@LadyJ, copil fara minte ce esti! Tu nu intelegi ca nu te-a bagat nimeni in seama? Nu te-ai plictisit de atatia stupizi luati?

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

@LadyJ du-te ma si te fu. cu giastina beibara ca vad ca te-ai plictisit vezi ca te-am raportat si in cateva ore te vezi si tu acolo
legat de intrebare:
esti un idiot si jumatate cum sa facem party fara mhn24

| Lisa a răspuns:

De ceee? D:

| PastilăBă a răspuns:

Mă piş pe tine mă, dar nici măcar atat nu meriţistraight face
Cat despre LadyJ, e o curvă care se marsupiază

| Gumã a răspuns:

De ce?
ladyJ s`a`ntors?sad
Mamiii

| Gumã a răspuns:

Deja mi-e dor de el *isi sterge obrazul de lacrimi*

| EVERYBODY a răspuns:

OMFG, dar ce se mai ceartă lumea... încercați si voi asta.
http://www.youtube.com/watch?v=_LSCc1E72Qo&feature=related

| AnneMarri a răspuns:

off, ce nedreptate angry

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Stai calm. de nu isi face el alt cont... si totusi, ce puii mei ai tu cu el?!? daca te enerveaza nu il baga in seama si gata. te-ai trezit si tu sa intri pe t/a. categoria asta ar trebui sa fie privata.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

@ladyjii mata ma oftic. da eu de ce nu sunt pe lista? sa ma pupi intre buci pentru asta phbbbbt

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Ii urez o moarte grea celui care tot da stupid la fiecare raspunshappy

| EvangelineDS a răspuns:

LadyJ fu@!$#tu#@$tii mortii ma^$@Ti de handi@#$capata ce esti fa un bine siteului si dispari odata de pe site

| Tourniquet a răspuns:

Doare prostia, asa-i? straight face Imi pare rau pentru Mihnea [mhn24].
@LadyJ du-te si te spanzura, baga un dildău in gura si mai vedem...

| DudaYeah a răspuns:

@LadyJ nu ai niste papusi in camera cu care sa te joci? daca pleci, ar trebui sa chemam deratizarea pe TPU sa omoare toti microbii G.B.

P.S. piei aghiuta devil

| Ingerash a răspuns:

Si te bucuri?*plange in hohote*

| PiluLă a răspuns:

LadyJ...iar nu mă treci pă listă? waiting

| AliceInMordor a răspuns:

Si la petrecere va fi :tu, ladyJ si un poster cu giastin bibar

| AliceInMordor a răspuns:

@LadyJ stii vorba aia."Daca taceai filozof ramaneai"

Răspuns utilizator avertizat