| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Inca un utilizator satisfacut!
Ce ma bucur cand pot fi de ajutor :P
http://i.imgur.com/oXDeo.png

20 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Imi pare rau de el.Cred ca are niste parinti...no comment.

| PinguinuL a răspuns:

Din cate bullshit-uri am vazut, asta chiar mi-a facut scarba...

| Puţifer a răspuns:

Mda... mesaj pentru utilizatorii de genul lui : http://www.myfacewhen.com/3/

| RockaruL a răspuns:

Se vede ca are cap doar ca sa nu o bata soarele-n gatlaughingChiar e nesimtit/a straight face.L-ai raportat/o?

| fetitaCUPiscoturile explică:

Nu fac raportari pentru ca ale mele nu sunt luate in considerare!
Doar cele impotriva mea sunt luate happy

| fetitaCUPiscoturile explică:

@alpac se vede cat de incult esti. din 5 cuvinte ai gresit vreo 3.
Si stiu ca e tot contul tau. Cat de frustrat sa fii sa ti faci 2 conturi si pe unul sa pui intrebari si pe unu sa raspunzi ca sa ai cat mai multe funde!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

,,Lumea geme de prosti''

| CastraveteMurat a răspuns:

Omg! rolling on the floor)) ce tâmpi sunt unii rolling on the floor)

| Foxie2 a răspuns:

laughing laughing rolling on the floor

(nu poti sa razi ca astia te iau cu majusculele...)

| Dumnezău a răspuns:

Mda...copii!

| CautNume a răspuns:

Ai spus mistourile tale de la T/A la S/F ca altfel nu-mi dau seama

| LolNope a răspuns:

Da-i un alcocalmin, deoarece cantitatea inestimabila de prostie pe care o detine ii provoaca dureri groaznice!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Ăhă, și ce propui?

| ShimmEr a răspuns:

Descrie o zii din viata ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*speechless*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce chestie!
P.S.:Si care-i intrebarea?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tind sa cred ca domiciliul lui se afla in piata Obor si ca a spart internet cafe ca sa poata da mesajul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.ce tio ziso, bravo mah Luck!rolling on the floor

| PerversaDePeDeal a răspuns:

Ce ti-a zis-o rolling on the floor.
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!