| Sconcsiş a răspuns:

Da.

| Pralină a răspuns:

Dacă pune un prezervativ pe el nu cred că are şanse.*se uită la vibratorul din vitrină*

Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Acum 5 minute aveam acolo 3 amuzante acum am 9 hmm ce rapid thinking

| FucktheSystem a răspuns:

Prostia nu are limita... straight face
Cat am ras la comentul cu "Poate il nasti ep plasticman" sau ceva de genu.

| MiHaI a răspuns:

Proasta...

| Bizzareq1 a răspuns:

Frumos

| karlikuicsddd a răspuns:

Chizda proasta.

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

@Comeandtellmesomething sti ce ma amuza? Ca oamenii chiar o cred si isi mai bat capul sa-i explice ca NU este insarcinata doar din simplul fapt ca si-a introdus un vibrator in vagin. Zic asta ca nu pot crede ca un baiat sa se fi excitat si sa ejacueze pe vibrator, ce naiba laughing Asa o facea direct cu partenera, nu?
Iti zic eu, e pusa intrebarea la caterinca straight face

| NothingToEat a răspuns:

Prostii...prosti raman

| davidutzu12 a răspuns:

Am impresea ca lumea asta se tampeste pe zi ce trece rolling on the floor

| BloodLine a răspuns:

Epic...se intreaba lumea ce se intampla la zona 51. uite exact asta se intampla: o cu*va face sex cu vibratoru si se nasc extraterestrii...

| MarisAlin a răspuns:

Doamne fereste nu ramai insarcina funda?:d