| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Incep cu PS-ul : Ma, is Bless, mi-am schimbat numele, da?

Acum cu intrebarea: Tu ai un hobby? Care?

35 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și lenevitul e un hobby, nu dulceață? sad

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Musique):

La mine se numeste hobby. La tine e doar lene, scumpule.

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mulțumesc dulceață.Nu mă încurajezi deloc.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Musique):

Asta si voiam. :x

Prrrea urat din partea mea, dar na:
https://www.youtube.com/watch?v=RNxxbwJbKI4

| Digital112 a răspuns:

Noul meu hobby :sa fac asa si asa
(adica nici bine, nici mediu, nici rau)

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Digital112):

"Sa fac asa si asa"! Uita-te la avatarul tau cand citesti ce ai scris, dar citeste cu o voce de Johnny Bravo, te rog. laughing

| Furculingură a răspuns:

Îmi place să găsesc întrebări cu sens şi logică pe TPU.

http://i.imgur.com/SdzELX6.png

| єχcєєℓ a răspuns:

Păi sunt gamer.Da' tu?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru єχcєєℓ):

Stiam eu ca esti gaymer. Eu am destule, da-le-n colo, is destule. laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mă pupi gayule.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru єχcєєℓ):

Te pup.:*
#hagay

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Chiar ai făcut-o
:-o
țâgan rolling on the floor

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru єχcєєℓ):

Regret, ce puii mei Tavi, nu-s gay. N-am luat boala asta de la tine. rolling on the floor

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Hai mă după ce că ai recunoscut acum vrei să dai la întors.Nu merge cu mine
rolling on the floor mă vrei?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru єχcєєℓ):

Du-te si mananca-ti slapii, lasa-ma. rolling on the floor

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Eu să te las? Să mă lași tu gayule
rolling on the floor
nu te las să îmi iei virtutea.Lol am văzut la inimă de țâgan cum au violat-o pe Flori și Gigi a leșinat.

| suităr a răspuns:

Ce citesc eu:
''Ma, Bless, ți-ai schimbat numele, da?''
wtf, siropul are efecte adverse
A și la a doua: desenez, nu mai cânt că-s răcită si mai nou am un talent la suflat muci #yolo

| W3R4 a răspuns:

Desenez,şi colecţionez sărmăluţe.batting eyelashes

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

"Sa ma luati toti de sărmăluţe" rolling on the floor

| Kalla a răspuns:

Pasiunea mea este tigara si berea : )))))
Cum iti merge viata, bless?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Kalla):

Imi e interesanta, dar ma simt cumva naspa.laughing}
Tie cum iti merge viata?

| Kalla a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nemaipomenit.
De ce naspa? Hai pierdut nutella : )))

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Kalla):

Nu, dar...chestii, lasa-le. Nu te umplu cu chestile mele.laughing

| Kalla a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nah,te inteleg.Nici mie nu-mi place sa spun lucruri personale celorlalti dar daca vrei sa vorbesti trimite-mi un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să ard în coşciug cu pavel stratan dacă te-aş fi recunoscut laughing

Păi am, cum să nu amsmug În vacanţa asta m-am angajat la pizzeria din colţul străzii ca ospătăreasă
smug
serios acum, n-am aşa ceva.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru anonim_4396):

Omul simplu cu un fost nume foaaarte simplu.laughing

E fain la pizzerie? Si eu am vrut sa lucrez la pizzerie, dar nu m-am interesat.
Poate ma angajez in vacanta de vara, ca si asa mai stiu pe cineva care mi-a propus sa lucram impreuna undeva.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Du-te bă c-am minţit laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru anonim_4396):

Da-te-n colo, catea mica ce esti.laughing
Faceam aluzie la avatar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

De unde ştii că nu-s o căţea mare?
; _;

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru anonim_4396):

Gata, gata, u big byatch. Imi pare rau.sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Acum ia-ţi oaia de pluş în braţe şi dormi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obişnuiesc să-mi număr zilnic firele de păr de pe cap.

| styaos a răspuns:

Nu vrei să-mi afli hobby-urile... nu vrei...

| SmileyUnicorn a răspuns:

Eu am mai multe:
-tennisul
-inotul (sunt sportiva)
-fotografiatul
-mersul pe bicicleta.
Le fac cu placere si asta imi ocupa mult timp...