| Άℓз a întrebat:

Intamplari amuzante in casalaughing care e cea mai funny primeste

Răspuns Câştigător
| Marry:X a răspuns:

Buna.Eu eram la dus si cineva suna disperat la usa.Am iesit de la dus, cu prosopul pe mine si am lasat apa deschisa la baie.Si dopul pus la cada. M-am dus nervoasa la usa sa raspund, am discutat cu persoana respectiva si cand m-am intors la dus, apa curgea rauri prin baielaughing. Eu am inceput sa tip, sa ma crizez, ca am casa posedata, ca a venit Satana si a deschis robinetul la cada, dar eu uitasem ca il lasasem deschis. Dupa ce s-a dus mama si a oprit dusul, m-am dus si mi-am continuat baitza, dupa ce am strans toata apa din baie.Am muncit o ora sa o strang pe toata...Si acum cand imi amintesc ma bufneste rasullaughing. Sau alta faza faina.Eram eu in camera mea si vorbeam la telefon cu cea mai buna prietena. Aveam o vaza cu apa de la flori in mana si am zis sa ma duc la bucatarie sa arunc apa.Cand sa ies pe usa, mama statea cu ureche de usa, si face o fata din aia serioasa. M-am speriat cand am vazut-o si i-am aruncat toata apa de la flori pe ea.Iti dai seama cum m-am simtit.Sunt multe, dar ti-am zis doar 2:*

12 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Eu nu stau in casa.eu stau la cort! Daca vrei iti zic o intamplare.smug

| ELD a răspuns:

Abia ma trezisem si am zis sa ies putin afara sa iau aer si sa vad pe unde e restul familiei. Bun pana aici pana cand am deschis usa si mi-a venit in nas. x( cand am tipat odata de durere a venit toata familia sa vada ce mi-am ruptlaughing. Atunci a fost durere, acum rad laughing.

| AshuraElric a răspuns:

Tin sa mentionez de la inceput ca eu vizitez destul de des planeta Pluto laughing(dorm intruna)... aveam o vaza cu flori asezata pe o etajera undeva sus pe peretele din bucatarie chiar la intrare, cred ca deja ti-ai dat seama ca am dat cu capul in suport (exersam lovitura cu capul)faza amuzanta e ca m-am lovit de trei ori la rand (dormeam pe mine)apoi ne-am hotarat s-o mutam, acum prefer alunecarile pe parchet sau prin baielaughingTin minte ca intr-un an parinti plecase la o nunta iar eu ramasesem singura acasa (nu prea am dormit atunci)aveam o problema cu povestile cu fantome, ideea e ca acumulatorul calculatorului scotea sunete ciudate iar eu consideram ca e un semn divin, cred ca se facuse dimineata cand mi-am dat seama ce era de fapt sunetul acela, toata noaptea dormisem cu un ochi deschis si unul inchis (daca e posibil)laughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

Am dat cu un fel de ceara pe parchet din greseala si apoi toti cei care au intrat in camera au alunecat si au cazut in fund, inclusiv mama mea, tatal meu si fratele meu.Si eu

| DeNyyy a răspuns:

Pai ma pusese mama sa fac curatienie in casa si am facut eu tot am periat chiar si covoarele si dupa aia mama a facut ceva de ardei nu stiu ce si din greseala a aruncat zeama in sacul de gunoi si mama m-a pus sa duc cosul si mi s-a rupt si eu de desteapta ce sunt (noi tinem sacii de gunoi pe balcon ) m-am dus pe balcon sa iau inca un sac de gunoi da m-am dus cu tot cu sacul spart dupa mine si nu stiu cum am facut ca mi-a alunecat sacul din mana si s-a dus tot gunoiul pe covor.si inca alte doua ore de periat covorul rolling on the floor

| anaid a răspuns:

Am spalat gresia in baie si cand a intrat var`miu inca nu se uscase iar eu in loc sa il intreb daca s`a lovit"ma da prost mai esti adica eu spal la gresia asta de jumatate de ora si tu imi faci urme pe ea?:-o ia imdeiat mopul si stergephbbbbt"laughingrolling on the floor

| kdnkdf a răspuns:

Deci, odata cand eram mica, aveam 4 ani, am vazut niste ardei iute, yop, fiind copil mic, nu stiam si eu, si ca orice copil am bagat in gura. Ba, am urlat atunci de au inceput sa latre cainii si vecinii sa urle laughing Sau odata, a venit prietena mea, are 14 ani, mi-a zis sa imi bag un creion in puta, eu aveam 7 ani, a inceput mama s-o injure pe aia si eu urlam de s-a speriat vecinu' rolling on the floor

| LoveToHate a răspuns:

Poi...laughing)
Era Ajunul Craciunului si au venit multe rude pe la mine inclusiv verisorul meu care are varsta fratelui meu(10 ani). Fratele meu bucuros ca a venit verisorul sau s-a ridicat de la masa.Mama atunci punea farfuriilelaughinglaughing. Se ridica fratele meu si din greseala varsa farfuria cu mancare.Mama il striga nervoasalaughinglaughing). Mihnea fugise.Mama se duce dupa el si il aduce inapoi tinandu-l de urechelaughing)laughing). Uite ce ai facut ia mopul si sterge!
laughinglaughing. Dar fratimio dicolo:
Ce dai vina pe mine ca ti-a scapat farfuria eu nici macar nu am fost in bucatarielaughinglaughing
Mama ii spune cum nu ai fost ca ai dat farfuria cu mancare jos cand ai fugit!
Nu-i adevart tu nu ai tinut bine de ea si ti-a scapat. Ce dai vina pe mine?
Dar unchiul meu dicololaughing)laughing)laughing)laughing)
Asa Mihnea fa-ti dreptate!laughinglaughing
Mai taci Nelule si tunu ii tine partea ca asta e mai smecher decat crezi!
asre cu cine semana cu unchiso!
Sa vedeti ce nervoasa era mamalaughing)laughing)laughing) si fratimiolaughing)laughing)
Ca el chiar nu observase ca a dat farfuria cu mancare joslaughing)laughing)laughing)

laughing

Stiu ca nu pera e de ras... dar sa fi vazut fazalaughing)laughing)laughing)
Cu siguranta radeailaughing)laughing)

| florynnaa a răspuns:

Pai eu stau la parter.laughingsi intr-o zi soramea dansa ca balerina.happy(si geamul era deschis)si cum alerga ea pe acolo.parca vezi ca iese dintr-o data pe geam.rolling on the floorsi se aude:''aaaah,, care-i nenorocitul care a lasat geamul deschis?laughing
mama s-a speriat tare dar eu nu mai puteam de rasrolling on the floorsi acum imi amintescrolling on the floor fundita?!

| yubireeterna a răspuns:

Pai ia sa vedem hai ca iti zic una mai recenta! eram cu iubita mea in pat(eu sunt lesby)asta find la mine acasa.si dupa ece am facut sdragostea eu am ramas goala in pat. iubita mea sa inbracat! si am ramas acoperita doar pana la sani1sani erau afara! peste noapte a venit bunkamea in camera la noi si a aprins becu cand a vazut iubita mea nu stia cum sa ma acopere mai binelaughingce mai bunkamea deja sa prins.mama rad si acum... mi-a zis ceva de genu:alexandra ce cauti langa ea dezbracata? aaa voi sunteti dinalealaughinglaughing

| Madalina_2969 a răspuns:

Pai vorbeam cu o prietena si ii spuneam ca ce bine ni se potrivesc numele si ca nu ma vad sa ma cheme altcumva deca tcum ma cheama ...si era un baiat de care ii place la ea si zice: da ce bine se potrivesc numele vezi si cristi ce bine i se potriveste... i se potriveste si cu, corpul laughing

| Carmen_4357 a răspuns:

Fratele meu cand era mic si dorea sa faca pipi, ca sa nu piarda desenele animate a facut odata pipi pe calorifer si sub calorifer era un prelungitor sau odata si-a prins cucul intr-o clema de rufe pana s-a invinetit happy