| Ryuuzuka a întrebat:

Niste intamplari amuzante/jenante din copilarie? big grin Funda la cele mai funny!

Răspuns Câştigător
| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

1. cand am facut pipi pe mine si am mintit niste copii ca m-a udat o fata
2. cand am vrut sa sar un gard, dar am ramas agatata de el pana mi s-au rupt pantalonii
3. cand am mers la banchetul de la sfarsitul clasei a IV-a in pantaloni scurti si maieu
4. cand am fost la stana (acolo unde sunt oi si alte animale:porci, gaini) si am vrut sa fug dupa oi dar mi-am scapat slapul intr-un ŞANŢ (scriu asa pentru ca robotelul se trezeste ca-mi corecteze in "sunt") jegos si cand am vrut sa-l iau inapoi am luat in mana o broasca
5. cand mama a mers 2 ore la prietena ei si mi-s zis:nu iesi din casa! si eu...pai n-am prea ascultat-o(si fiindca m-a incuiat cu cheia)am vrut sa ies pe geam dar am cazut si am si spart geamul + mi-am rupt o mana (si da,a fost jenant, pentru ca de fapt mama era acasa, cu o gramada de oameni pe care nu i-am vazut in viata mea, nici in ziua de azi nu stiu ce cautau acolo)
6. cand am cazut pe profu de sport pentru ca n-am putut sari capra