| anonim_4396 a întrebat:

Intotdeauna aud cum toti spun "carpe diem" adica traieste clipa.
Acum vine intrebarea: Ati simtit vreodata acest lucru, si daca da, in ce mod? Cum traiti voi clipa?

9 răspunsuri:
| Katakimiku a răspuns:

Pai toata vara asta am trait-o. A fost o super-vara...
Se poate si o fundita?winking

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Spunandu-ti ca aici nu e categoria Religie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, n-am simţit-o. Eu sunt într-un fel de moarte clinică. Sunt un fel de moroi viu aflat într-o continuă stare de agonie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Repede.

| macs3k a răspuns:

Chiar daca in unele momente ma plictisesc atat de tare ca deja e tragiclaughing
cand sunt cu persoana iubita sau cand sunt intr-un anturaj in care ma simt eu bine sau fac ceva bun simt ca traiesc si ma bucur de acea clipa!

| AwawawMPN a răspuns:

Pur şi simplu sunt fericită, mă bucur pentru fiecare moment al vieţii. Şi chiar dacă ceva nu-mi reuşeşte, continui să sper şi să lupt pentru ţelul propus.

| AwawawMPN a răspuns:

Dar tu..Cum trăieşti tu clipa?!

| MariM3 a răspuns:

Foarte frumos happy

| MariM3 a răspuns:

Pai in momentele cand fac ce-mi place, cand sunt cu cei dragi si mai ales cand incerc ceva nou, cand realizez ceva ce nu ma asteptam sa reusesc.winking