| ionut703 a întrebat:

Intr-o zi Bula ii spune mamei:
- Mama vreau sa imi faci foarte multe gogosi.
Bula isi ia gogosile si merge in padure, se urca intr-un copac sa le manance. In acea seara un cuplu avea intalnire. Tipa ii spune tipului:
- Daca raman insarcinata ce se intampla cu copilul?
Tipul raspunde:
- Se gandeste cel de sus ( Dumnezeu ). Bula fiind in copac deasupra lor raspunde:
- Sa fiu al dracului daca iti dau vreo gogoasa

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

O gagica meseriasa, statea pe marginea drumului si facea autostopul. La un moment dat opreste un popa. Se urca gagica in masina si dupa vreo cativa km popa incepe sa-i puna mana pe picior si gagica zice:
- Parinte, versetul IV Ioan.
Popa repede is trage mana
Mai merg iei vreo cativa km si iar ii pune popa mana pe picior.
- Parinte, versetul IV Ioan.
Ajunge in sfarsit popa acasa, parcheaza masina, merge in camera deschide Biblia si citeste
VERSETUL IV Ioan :
"FIULE ESTI PE CALEA CEA BUNA "

5 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Bula in armata
Zice comandantul lui bula ca ii da 48 de ore invoire daca face calul sa rada.se duce bula la cal i sopteste ceva la ureche si incepe calul sa rada.
Comandantul mirat ii zice ca ii mai da 3 zile daca il face sa planga.se duce bula i sopteste ceva la ureche si incepe calul sa planga
-bula ai 6 zile invoire. dar zi-mi si mie ce i-ai zis de l-ai facut sa rada
-pai i-am zis ca o am mai mare decat el, si a inceput sa rada
-si ca sa planga?
-i-am aratat-o!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Bulă povesteşte la şcoală bătălia de la Rovine:
- Mamă, să fi văzut ce era acolo! Tunuri, săgeţi, puşti... Mamă, i-au bătut românii pă turci de s-au c***t pă ei. Dar după aia i-au bătut turcii pă români de s-au c***t pă ei, apoi iar i-au bătut românii pă turci de s-au c***t pă ei, şi iar turcii i-au bătut pă români de s-au...
- Bine, bine, mă Bulă, şi cum s-a terminat bătălia?
- Păi, cînd a venit pădurarul şi le-a zis "Ia căraţi-vă, mă, de-aici că mi-aţi împuţit pădurea!".

| julliano a răspuns:

Imi facusi pofta de gogosi devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa vrajeala cu Bula si fa rugaciuni pentru Steluta sa n-o luati! Nu tin cu Steaua, cu toate ca sunt din Bucuresti, dar tin pumnii strinsi si strig cit ma tin bojogii HAAAAAAAAAAIIIIIIIIII STEAUAAAAAAAA! 1-1

| verionik a răspuns:

Intr-o zi un tamplar isi taie degetul taiand lemne in fata bisericii. El incepe sa zica:
- Sa-mi bag ****! Asta mai lipsea.
Pe acolo trece preotul si zice:
- Dragul meu de cate ori ti se intampla ceva rau sa zici"Doame ajuta"
Tamplarul isi lipeste degetul cu leocoplast si peste doua minute iar si-l taie si spune:
- Doame ajuta!
I se lipeste degetul la loc.Preotul prim preajma vede ce s-a intamplat si spune mirat:
- Vai sa-mi bag ****!laughing

Întrebări recente