| anonim_4396 a întrebat:

Intr-un restaurant cineva intreaba :
-Serviti mormoloci?
-Servim pe oricine, raspunde ospatarul
Pe plaja la nudisti :
-Vai stimata doamna ce ma bucur ca v-am intilnit!
-Se vede, zise doamna cu ochii in pamint
Ion si Gheo vorbeau :
-mai ioane de ce esti trist?
-cum sa nu fiu mai trist cum sa nu fiu trist, aseara gasi un barbat strain la mine in sifonier
-la mine-i invers, size gheo
-pai cum asa?
-'tui mama ei de femeie, eu gasesc numa romani

-Acum draga mea te doresc cel mai mult, nu mai pot fara tine
-Scuza-ma dar sunt tare obosita, raspunde sotia, dar iti promit ca maine recuperam
-Taci draga din gura, nu vezi ca vorbesc la telefon?

-Buna, vai ce flori frumoase, sunt pentru matusa ta? sunt sigura ca o sa-i placa
-Nu cred, ma duc la inmormintarea ei

un om la poarat raiului
-Doamne ajuta-ma sa-mi gasesc de lucru
-Bine om bun, ce meserie ai?
-sunt gropar

Doua femei in virsta stateau pe banca intr-un parc si citeau ziarul :
-Auzi draga ce se intimpla in ziua de azi, in Ferentari doua babe din trei sunt violate
- Si noi stam ca proastele in Titan

Definitia sexului oral :
10 minute de liniste deplina rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Maria statea de vorba cu prietenele sale.
-L-am dus pe Ion la biserica, poate se mai linisteste si el! spuse ea.
Atunci, vine Ion. Ea il intreaba:
-Cum a fost la biserica?
-Bine, totul a fost frumos, i-am invatat macarena si alte dansuri.Totusi un singur lucru nu a mers bine:nu am reusit s-o fac pe femeia de la lumanari sa faca streaptease.
Bula catre profesor:
-Domnule profesor, daca va pun o intrebare si nu stiti raspunsul, imi mariti nota?
-Da, Bula, zi intrebarea.
-Ce este legal dar ilogic, ilegal dar logic, ilegal si ilogic in acelasi timp?
Profesorul se gandeste, face scheme, dar nu reuseste sa afle.
-Uite Bula, ti-am pus 8 in loc de 3, acum zi-mi raspunsul.
-Faptul ca dumneavostra aveti 60 de ani si sotia voastra 22 de ani este legal, dar ilogic, faptul ca sotia dumneavoastra are un amant de 23 de ani e ilegal, dar logic, iar faptul ca dumneavoastra ii mariti nota amantului ei e ilegal si ilogic.
O blonda pe strada se adreseaza unui om:
-Domnule, imi spuneti va rog cat este ceasul?
-08:35, doamna.
-Hmmmm...bizar.Este a treia oara cand intreb azi si de fiecare data mi se raspunde diferit.

Cum se numeste o blonda machiata? Opera de arta nereusita.
Cum se numeste o blonda vopsita brunet? Inteligenta artificiala.
O blonda, o bruneta si o roscata sar din avion.Cine aterizeaza prima? Blonda, pentru ca verifica mai intai unde este pamantul.

Mama lui Bula:
Ma Bula, du-te in piata sa iei un kg de cartofi. Uite cum ajungi:mergi stanga, dreapta, stanga, dreapta si dai de o piatra.Sari peste ea si meri mai departe stanga, dreapta, stanga, dreapta si dai de un gard, sari gardul si mergi mai departe.Mergi stanga, dreapta, stanga, dreapta si dai de o biserica.Arunci ca pietre in caini sa nu te muste si ajungi in piata.Ai inteles?
-Da, mama.Mer stramba, dreapta, stramba, dreapta si dau de o piatra. Piatra sare peste mine si merg mai departe stramba, dreapta, stramba, dreapta si dau de un gard.Gardu' sare peste mine si merg mai departe stramba dreapta, stramba, dreapta si dau de o biserica.Cainii arunca cu pietre in mine ca sa nu-i musc si ajung in piata.
Cum se numesc rudele papei? paparude.
Cum se numesc nasi papei? Papanasi.

Culmea nesimtirii:sa-ti ia foc casa si sa dai beep la pompieri.

Culmea tupeului:sa te caci in fata usii si sa bati si sa ceri hartie.Culmea culmii tupeului:sa bati inapoi si sa zici ca nu ti-a ajuns.

De ce alearga o blonda in jurul unei cazi? Pentru ca pe sampon scrie Wash&go!

Doua blonde la semafor.Prima:
-Uite fata ce rosu frumos!
-Da, da, e super.
-Uite si galbenu', fata!
-Da, fata, fain!
-Fata, verdele e misto rau!
-Da, fata.
-Uite fata din nou rosu! Asta l-am mai vazut! Hai sa traversam!

Culmea matematicii:Sa sadesti un pom cu radacina patrata.

Culmea electricitatii:Sa gadili becu' si sa rada aia de la centrala.

Bula la telefon:
-Alo, pompierii, soacra mea vrea sa se arunce de la geam!
-Si ce e cu asta, domnule?
-Nu poate sa deschida fereastra!

Doua blonde discuta.
-Fata, ce crezi ca e mai aproape, Luna sau Londra?
-Fata da' proasta mai esti! Vezi tu Londra de-aici?

| Elena1234456 a răspuns:

Care este culmea matematicii?batting eyelashes
Sa te incurci cu doua necunoscute, sa nu rezolvi nici una si peste 9 luni sa apara rezultate.
(trebuia sa o spuna un baiat, dar din lipsa de perosnal chatterbox).

| Roxi_7263 a răspuns:

Culmea inotului: cu o mana sa inoti si cu cealalta sa dai din picioare.

doua blonde vorbeau:
-fata, tu te.ai uitat vreodata in ochii barbatului tau cand faceai ___
-da fata.
-si ce fata avea?
-statea in usa si se uita ca prostul

laughing

culmea dezamagirii: pe usa scrie femei si inauntru sunt numai wc. uri
laughing