| Foca_4528 a întrebat:

Intrati aici http://killninjalau.mybrute.com si jucati o partida va astept la comentari

7 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Am intrat si eu acum o saptamana, ma tot stresa fratele prietenului meu, mi se pare o abureala si o pierdere de timp, sincer.

| Bianca26bb a răspuns:

Bravo S0nya! happy... Am intrat si nu imi place tongue

| s0nya a răspuns:

Ma scuzi, dar mi se pare O PROSTIE tongue. Nu imi place big grin... si in +, asta nu e o intrebare happysmug

| alecs_6027 a răspuns:

rolling on the floor... daca as fi avut...7 ani... da ar fi mers...laughing)... dar nu si peste varsta astarolling on the floor...am 16 ani.nu e mult... dar asa ceva ma depasestetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai de capu meu...asta e parerea mea zi-mi si mie parerea ta cand ajungi la 19 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi alesesem o bruta acu' ceva saptamani dar a doua zi n-am mai stiut unde s-o gasesc dar nici nu m-am strofokt s-o kut caci e-ntradevar o pierdere de timp, n-ai control asupra luptei, doar stai si te uiti cum si-o ia pe coaja/viceversa, prefer jocurile asupra carora sa am controlul, eu sa decid cand/cum sa lupt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://klalalal.mybrute.com va astept la un duel