| anonim_4396 a întrebat:

Intreb pe unul unde munceste si mi-a raspuns ceva care m-a lasat nedumerit si acum;-Scafandru la ecosal.Adica plonjeaza-n containere?

Răspuns Câştigător
| greenyk a răspuns:

rolling on the floor)))
Nu pot sa ma opresc din raaaas rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

laughing esti belea. Nu stii faza?
''M-am angajat. aaa, sunt tehnician de salubritate publica.aaa...deci...se spune si gunoier, dar prefer tehnician de salubritate publica'' laughing

April
| April a răspuns:

Dar daca sal nu vine de la salubritate ci de la salvare? Si, prin urmare, scafandrul acela plonja in rauri poluate pentru a le face ecologice?

Abh
| Abh a răspuns:

Si eu cred ca desfunda fose septice. Nici o meserie nu e rusinoasa, in afara de cea de prostituata.

| sorin a răspuns:

Cred ca la despundat foselaughingA zis la misto