| gabrielutzu a întrebat:

Intrebare:

De ce nu ma pot adauga pe mine ca prieten... vreau sa fiu prietenul meu!

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Pentru-ca tu ai nevoie de prietenii/iar eu am nevoie de tine ca prieten aici?

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu se poate pentru ca pe acest site nu e ca pe messenger.happy

regis
| regis a răspuns:

Din acelasi motiv din care nu poti face nici sex cu tine insuti si nu poti fi propriul tau partener sexual.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Daca nu esti inca cel mai bun prieten al tau - incepe - dar daca vrei sa-ti scrii mesaje deja ai o problema laughing
Oricum poti sa-ti dai o alta adresa si sa incepi sa corespondezi si sa te votezi... laughing
Totusi sa stii ca trebuie sa ai grija cu personalitatea multipla...

| andreutz a răspuns:

Pentru ca in subconstientul tau stii ca tu de fapt esti o persoana foarte rea si nu meriti sa fii prietenul nimanui..inclusiv al tau laughing

| gabrielutzu explică:

Am vrut doar sa trag un semnal de alarma cu privire la disparitia inceata dar sigura a prieteniei adevarate si inlocuirea acestei cu profitul de orice fel, ceva de genu "esti bun, sanatos,"pe val", atunci esti prietenul meu...nu esti, sau nu mai esti, atunci mars d-aici...
Si am mai vrut sa vad si ce raspuns dau oamenii... unei persoana care cere prietenie tocmai prin izolarea fata de ceilanti, si iata ce raspunsuri am primit, exact la fel se intampla si in viata reala, trist dar ADEVARAT.
si mai te intrebi de se sinucid copii-emo... din cauza nepasarii indiferentei, egoismului si individualismului celor din jur.

| Dl.Inginer a răspuns:

Ce tare estilaughing

| N538961518 a răspuns:

Pentru ca deja esti prietenul tau.

| leluc a răspuns:

Da' ce e aici, yahoo messenger?

| oooooooo a răspuns:

Dar de ce nu vrei sa fi prietenul nostru, al altora?! vrei sa fi singur? cu tine, adica...

| alexam a răspuns:

Pupa-te in oglinda! si poate te imprietenesti, precum bebelusii! big grin

| galileo a răspuns:

Esti asa de narcisisthee hee? Nu poti face asa ceva pentru ca site-ul nu iti permite, nu este Yahoo Messenger. Este o comunitate, nu esti doar tu aici big grin.

| astertix09 a răspuns:

Asta e cel mai grav sa te ai ca dusman pe tine insuti

| meioana a răspuns:

...pentru ca inainte de a ta adauga la prieteni trebuie sa te arunci de la parter... daca ai sanselaughing...si daca nu ai sanse inseamna ca nu meriti sa fii prietenul tau daca reusesti inseamna ca meriti numai ca intr-o alta viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o ideebig grin
Fa'ti un al doilea cont de pe o adresa de email care e tot a ta. Apoi poti sa te adaugi ca si prieten de pe un cont pe celalalt. Poti sa iti lasi si mesaje. O sa fiti cei mai buni prietenibig grin
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau.sa fiu prietenul prietenului meu....si tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frica mare asta, de a ne intalni noi cu noi.De cele mai multe ori.

| Marius20 a răspuns:

... mulţi pacienti de la spitalul 9 şi-au făcut cont pe TPU.