| Muflă a întrebat:

Jeny1 intreaba:
"Creeaza TPU dependenta?"

http://i732.photobucket.com/albums/ww326/chupacabraluvsy ew/forevr.jpg

Și vroiam doar să aflu cum se face părul albastru...

10 răspunsuri:
| Muflă explică:

Mulțam pisoias, l-am avut și albastru și verde și mov de-atunci laughing

| Muflă explică:

Eu nu pot să zic aici ce-am visat azi noapte laughing Și nu întrebam dacă TPU creează dependență, doar mi-am făcut public răspunsul la întrebarea lui Jeny1 laughing ideea e că TPU chiar DĂ dependență într-un timp destul de scurt și încercam să văd dacă mai sunt și alte persoane în situația mea

| Muflă explică:

@Iustinel: nu mai sta.

Răspuns utilizator avertizat
| Serena1993 a răspuns:

Sall muflahappy
chiar aseara am visat ca ma vopseam in albastru(suvite)hee hee
si nu, nu creeaza dependenta!
dar la mine nu e o zi incare sa nu intrubig grin
o iarna frumoasa!winking

| pisoias a răspuns:

Categoric. A si poti sa ai parul albastru rugandu-l pe Mosul(Craciun). Sa vezi ca a doua zi ai sa ai parul albastru.

| Диана a răspuns:

Bună asta.laughing

| odudăcoaptă a răspuns:

Eu, cred ca da, in ultimele 2 zile stau ca disperatu' pe calc numai la TPU

| Hmmmm a răspuns:

Pentru mine nu e dependenta, dar mi-ar fi imposibil sa ma retrag de aici.am vrut sa plec de atatea ori.am si facut-o, dar mereu m-am intors.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Ce tare`i desenu`... cu toate detaliile laughing... i'ai facut Comverse in poza de jos laughingrolling on the floor.winking