| Pumba a întrebat:

Justin Biberon sau Willow Smith?

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*voce de pitzi*
Pe Giastin,il iubesc, e cel mai dragut si cel mai cool si tare si vreau sa ma casatoresc cu el si...
*deja ma doare capul*
*pitzi voice dezactivated*
*Come`s voice activated*
Willow Smith duda, Giastin e gay si e periculos daca stau pe langa el!

| Sconcsiş a răspuns:

Pe cine să aleg dintre doi gay... Pe gayul 2

| LastChance a răspuns:

De Bieber am auzit, dar de Willow asta nu. In fine, daca sunt asemanatori in muzica pe care o canta, oricine poate spune ca sunt niste ratati. Daca ai facut o comparatie intre ei inseamna ca sunt aproape unu` de altu` in genu` cantat(daca Willow e cantaret) si daca si Willow e gay, atunci ma bucur ca nu am ales niciunu` dintre ei.

| Mitsa a răspuns:

Willow Smith.
*I whip my hair back and forthe, I whip my hair back and forthe, I whip my hair... Ouch, my neck!*laughing
Justin Bieber.
Justin is a gay!
Willow Smith. Da, Willow Smith!
@missphae22 si @LastChance Willow e fata!laughing

| Deyutza a răspuns:

Aleg gay-ul 1hee hee

| CastorR a răspuns:

La ucis, primul e Justin, bineinteles!
Cine e Willow? Ma rog stiu ca e mai bun ca Justin oricum.

Răspuns utilizator avertizat
| Enigmă a răspuns:

Grea alegere.
*scobindu-se in nas*
Who cares?

| Pumba explică:

@missphae22 Willow e fatarolling on the floor

| PikaRawrr a răspuns:

Willow Smith cuz giastin is a gayhee hee

| Ionii13 a răspuns:

Sa ma gandesc thinking Pai. JB. are melodii destul de " misto " pot spune insa de la Willow stiu doar Whip My Hair si asta face cat toate melodiile lui JB. Daaar. cu toate astea si JB are melodii faine. Egalitate big grin

| Phaey a răspuns:

Tre' sa ma duc la baie si n-am hartie :/
I'd wipe my ass with JB's face, so... Justin Biebeeeeeer!

In orice caz, nu-l suport pe niciunul. Sa zicem ca am o oarecare simpatie pentru Willow Smith, ca imi place Will Smitn, in rest... Tot un pusti rasfatat e. Se face si el cunoscut pe spinarea carierei lui ta-su. Nu are niciun merit. Parerea mea.

| Alessyaaa a răspuns:

Willow Smith! Fata asta ma zgarie pe creier,nu are talent! Imi vine sa ma arunc de la balcon cand o ascult! Aceasta creatura nu canta,isi biciuie parul. Oricum, enervanta copila! Am raspuns la atatea intrebari pe TPU despre ealaughing)Justin Bieber, cred ca i-as asculta muzica daca nu ar mai avea vocea asta de copil.Eh,nu este vina lui, dar nici muzica lui nu ma atrage.Parerea mea, pup:*

| Alessyaaa a răspuns:

Stai,laughingeu am scris Willow Smith-adica ca ea imi provoaca greata, nu ca as placea-o.Adica vreau sa spun ca Justin, chiar daca nu-l suport, CANTA! Sa zicem ca are talent.Ca fetele il adora si vor sa se casatoreasca cu el, sa faca multi puradei si sa isi traiasca vietile plictisitoare impreuna, asta-i partea a doua.Pe mine ma enerveaza vocea lui de copil, da daca nu i s-a schimbat vocea nu-i vina lui.Cu toate astea nici muzica lui nu ma atrage...Si cum am spus, Willow Smith e o creatura fara voce care a devenit ''faimoasa'' pe spinarea lu taica-su. Oricum, il aleg pe Justin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Willow Smith.