| Aleksutzu a întrebat:

Justin bieber de la sat =)))))))))))))))))))))) http://extreamedias.blogspot.com/

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mi-ai distrus retina, omule!

| Musique a răspuns:

Fratioare,am mai vazut linkul asta de 4 orii.
Ce pana mea, nu puteti inceta cu Justin Bieber asta?

| Bujîe a răspuns:

Da c*ae a mai fost pus
http://www.tpu.ro/......pus-de-69/
._____.

| Trinitas a răspuns:

Asta nici nu stie engleza, canta cum aude laughing

| CastraveteMurat a răspuns:

Woow yawn L`am mai vazut de vreo 2, 3, 4, 20 de ori...

| AnaBlackVampire a răspuns:

Omfg! Si a mai si postat asta pe net. El nu se vede cat de penibil e?
Lol!

| Licuriici a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))) Gizăăăăăss!
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| ɹǝʞoſ a răspuns:

rolling on the floor))))) Fac otita :-s.
[ majusculele lu ma`ta rolling eyes]

| CrazyKitty a răspuns:

Salut,
Asta nu canta, ci zbeara! O.M.G! Ce taran!

| ChuChu a răspuns:

Macar canta mai bine ca Gaystin happy.

| P0pCorN a răspuns:

Am surzit laughing

| blueorange1302 a răspuns:

rolling on the floor))))))))))) laughing))))) justin bieber(originalul) moare de ciuda acum pentru asta i-a furat toate obsedatele(scuze "fanele")

| AlecsLexx a răspuns:

Se screme la inceput? hai ca m'ai facut sa rad.
ui nevar bi a par laughing
en pix mi
beibi laughing)
ba nu radeti ma! CA CAmera filmeaza bine

| AlecsLexx a răspuns:

M-am uitat si eu. Mi-a murit hamsterul.

| LoveBIEBER a răspuns:

Hmm, acel copil nu are vocea lui Justin al meu.
Justin are o voce de aur
Ăla e de 2 bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orbeeesccc
Surzeeescc x_x

| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Doamne ce mai porcarie dar are blueorange dreptate lu JB originalul ii e ciuda! doamne ce copil de belealaughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor))))))))))

Întrebări recente