| cucaracia a întrebat:

"Haideti sa il iubim cu totii pe J. Bieber"... http://www.tpu.ro/......i-inteles/ :))))))) :-&

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

@JustinBieber,nu ne spui tu noua ce muzica sa ascultam, da? De ce sa plecam noi de pe TPU, cand poti pleca tu.Ti-ai facut contul ca sa ne enervezi pe noi. straight face

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Oare de ce crezi că voi face ceea ce zici tu (adica el)?
Stai,stai, văd o luminiţă, vorbeste. şi zice aşa:
"Pe ăla nu îl voi asculta
Nici de bani imi vei da.
Şi chiar de tu deaici ai pleca,
Nici pă ăla.nici pă tine, nu vă voi asculta

Doamne ferii` "

| MasterOfDisaster a răspuns:

@JustinBieber,daca noi ti,am spune sa NU o mai iubesti pe fetita aia,tu ne-ai asculta? nu cred, asa ca, DISPARI de pe t/a!

sau schimba-ti numele si nu mai spune nimic de lesbi aia...bye!

@cucaracia laughing

| Dash a răspuns:

A observat cineva ca intrebarea aia a fost raportata?
*ras malefic*

| LoL a răspuns:

@JustinBieber n ai stii ce e muzica adevarata nici daca te ar lovi in fata

| Ciufuliciii a răspuns:

AM inteles, da` nu prea.straight face

| Ciufuliciii a răspuns:

Justin Bieber e cel mai...prost din lume si nu ar trebui sa-i ascultati muzica, ati inteles?

| AnneMarri a răspuns:

Nici dacă mă jupoi.winking
Iar @JustinBieber, ştii cea zis Dabija? Să nu te poarte grija. N-avem noi nevoie să ne spui chiar tu care-i muzica adevărată.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

@justinbieber vinde pleacă mori

| Ade a răspuns:

Se pare ca cei care sunt de partea lui JB primesc stupiud si cei care sunt contra tot primesc stupid.

| Karinakari99 a răspuns:

straight face ...fiecare cu preferintele lui.

| Karinakari99 a răspuns:

@JustinBieber fiecare asculta ce-i place, nu ce ne spui tu.Si de ce sa plecam noi de pe TPU, cand poti pleca tu? Ti-ai facut cont ca sa ne enervezi pe noi! straight face

| andrei62 a răspuns:

@justinbiber da cine dracu esti tu sa ne zici ce putem si ce nu putem asculta fiecare cu gusturile ascultal pana crapi jutin biber si lasane pe noi in pace sa ascultam ce vrem.

| AnaEindragostita a răspuns:

Fiecare cu cel doare

| AnaEindragostita a răspuns:

@Justinbieber uite te inteleg dar ma cam calci pe nervi si daca las injura acum...dar ma raporteaza cineva. sa stii ca fiecare cu stilul lui si stiu ca poate tie iti place vocea lui si mie imi place numai ca e prost de fel si in loc sa isi foloseasca vocea intr-un mod mai bun a inventati porcarii cum ar fi Baby sau Love me care nu lau ajutat deloc. E

| AnaEindragostita a răspuns:

@justinbieber sa stii ca nu ne spui ce stil sa ascultam si as vrea sa te injur dar ma raporteaza cineva si in plus stiu ca iti place vocea lui si mie imi place dar nu imi plac melodiile lui si plus e un afemeiat...cat incape...si este un mare profitor pentru ca sa folosit de multe staruri ca sa poate ajunge ce e

| cucaracia explică:

Ba... deci sa nu intelegeti ca eu sunt fan dea lu' "ala"
... vorveam cu sarcasm cand am spus haideti sa-l iubim "", de aia am pus si intre ghilimele.

| annammaryya a răspuns:

@JutinBiber tu nu ai alta treba? Sa stii ca in ghiozdanul tau (daca mergi la scoala) sta prafuita cartea de romana si de mate tu deschide-o sterge-o de praf si invata nu mai asculta melodiile unui gay in caldurii.Sau asculta MJ nu pe biberonul ala de supt si tu nu imi spui mie ce sa fac s-a inteles? Eo cand ma enerveaza bunica si ei i raspund inapoi dapai unui prost ca tine.

Trasnilar Trompi pe Biberonul de supt

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

Nu merge link-ul pe care ni l-ai dat...sau cel putin mie nu imi merge

| Zøєy a răspuns:

@JustinBieber nu ne spui noua ce muzica trebuie sa ascultam daa? Si in plus tu nici nu stii ce inseamna 'Muzica adevarata' asa ca taci! Pleaca tu de pe sitee microbistoo!

Piei †Satanaa†!

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimaPunct a răspuns:

Citez: "Ascultaţi Justin Bieber. Nu ce tâmpenii ascultaţi voi. Aţi înţeles?!"
1. De unde stii ce ascultam noi? rolling on the floor
2. Haideti sa reluam pe un ton angry: "Aţi înţeles?!". Si acum urmeaza raspunsul meu: NU!
3. L-ai facut cumva pe Michael Jackson tampenie? Dar cine esti tu, fiinta cu doi ochi? Ooo, dar stai sa raspund: un nimeni
4. Cine sunt Bon Jovi? Astept raspuns cu specificatia: "nu stiu, probabil il copiaza pe Justin Bieber. Ascultati Justin Bieber!"

| AntiJustinBiberon a răspuns:

WTf? cum sa iti placa de un gay si un afemeiat? de unde atatia ''i love you...''daca as ramane singura cu el si cu o rama mai bine as pupa rama aia decat sa-l vad pe ala^%#$ si sa ti-l bagi in &*% binee recunosc am ascultat si eu o data nevers say never...si mi s-a parut foarte ok in afara de partile unde canta el

| fede12 a răspuns (pentru AntiJustinBiberon):

Sa te ia dracu in 2 satamani te blestem o sa ma duc la vragitoare fi-ta-r mama ta al dracu de currva!