| Insomnii a întrebat:

La cati ani v-ati sarutat pentru prima oara, in ce loc?(in parc, in spatele blocului etc).
nu uitati ca e T/A

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

In buda cu mopul...a fost foarte umed si avea gust de podea

| Kazimir a răspuns:

Imi zici si mie ce poti scoate amuzant din intrebarea asta? prima data m`am sarutat cu ma`ta si eram in pampers... e ok?

| LoL a răspuns:

Primul meu sarut adevarat care mi a placut si pe care n am mai reusit sa l repet...deci ala a fost cel mai bun sarut mentolat cu...

Cea mai buna inghetata de menta din lumewinking

| Ciufuliciii a răspuns:

Pai, sa-ti spun cum a fost.M-am trezit de dimineata si aveam parul` in cap de zici ca iesisem din Jurasic Park, am iesit cu stapanul meu la plimbare cand. am vazut un superb Terrier pe nume Max.M-am indragostit pe loclove struckAm facut pe inabordabila putin, dar eram moarta dupa el.si a venit, m-a latrat, i-am intors fundul, l-am lasat sa ma miroasa si am devenit amici...DOAR AMICI! Apoi latra la mine la geamlove struckSi am sarit de la etajul 7, m-a prins in bratse, ne-am tras mozolu` si-am plecat in lume.Acum suntem casatoritsi de 19 ani, eu avand aproape 15love struck
Ce romanticday dreaming

| αηηα a răspuns:

Eh, eram un embrion pe atunci...

| DeeDee28 a răspuns:

La 13 ani, intr-un loc obinuit, pe gura. Voi? happy

| MiHaI a răspuns:

La 11 ani in scara unui bloc

| αndï a răspuns:

14, ea pe mine in fu.
aaa... intr-o excursie big grin

| FreshDreams a răspuns:

M-am sarutat cu mine cand eram mai mica.A da, eram pe vişieu.

| Ana213 a răspuns:

La 4-5 ani căci curiozitatea p`aci omoară pisici.

| No a răspuns:

La 14 ani, intr-o budaa laughing

| parizer a răspuns:

In fata blocului am sarutat o gura de canal ce apetisant a fost:X

| parizer a răspuns:

La 6 ani

| BananaSuparata a răspuns:

La 2 ani am pupato pe mapa ( obraz ), in ce loc? => peste tot... casa, wc, bloc, bucatarie etc.