| Blossomis a întrebat:

La cati ani v-ati sarutat pentru prima oara si in ce loc?(in parc, in spatele blocului.etc). dau FUNDA pentru cel mai frumos raspuns:X

Răspuns Câştigător
| Pissy a răspuns:

La mare cand aveam 12 ani cu baiatu` unor prieteni de familie.

11 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Eram la un colt intre doua blocuri si eram cu mai multi prieteni acolo, inclusiv baiatul ce care imi placea pe care abia il cunoscusem din prieteni comuni(bine ca noi invatam la aceeasi scoala dar nu ne bagam in seama) asa si lui ii placea de mine si mie de el si ma intrebase cu o ora inainte daca vreau sa fim impreuna si eu i-am spus nu(de emotie nu ca nu as fi vruta) apoi el mi-a spus ca ma mai lasa sa ma gandesc si eu i-am spus bine si-atunci el a venit la mine si m-a luat de gat si si-a apropiat capul si m-a intrebat ce am, de ce sunt suparata...si eu i-am spus atunci da si el si-a dat seama si m-a sarutatlove struck love struck love struck apoi m-a luat in brate si stateam imbratisati day dreaming cand am ajuns acasa eram visatoare, bulversata nici cum ma chema nu mai stiamlove struck asta a fost in octombrie 2010(el este primul prieten) si suntem impreuna si pana azi, ne iubim foooarte mult si sper sa fim pe veci impreuna, nu-mi pasa ca nu am avut 20 de relatii pana acum, imi pasa ca mi-am gasit dragostea, prima si adevarata si sper sa fim impreuna mereu pentru ca-l iubesc din tot sufletul, insa daca nu am mai fi impreuna el este prima mea dragoste care nu se uita niciodata, mereu dar mereu va fi in inima mea :X

Ti pooopkiss

| cLaudioasa a răspuns:

Intr-o noapte de vara day dreaming ...in fata portzii tonguelaughing

| happycolour a răspuns:

Sarut(copilaresc) cred ca la 3-4 ani la gradinitalaughing
sarut(mai putin copilaresclaughing ) 14 ani -in fata casei mele

| LolLzz a răspuns:

12 ani prin cartier :X

| Knight_2136 a răspuns:

Eu la 12 ani. A fost in clasa cu o colega. Eram impreuna si am fost luati de cativa colegi ca sa ne sarutam.

| anonim_5928 a răspuns:

La 12 ani.in spatele bloculuihappy

| iubesc a răspuns:

La poarta scolii. la 15 ani dar sarut adevarat nu prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva intre un bloc si un copac, a fost frumos. Vara, adierea calda si ploaia care se topea pe pielea noastra. Si la 12 ani asa.

| adeedyaa a răspuns:

Pai nu e asa interesant dar eu va zic.La scoala avem o stradutza mica pe care plec si vin la sc.Pe acolo merge si el si intr-o zi i-am spus sa ma astepte pentru ca prietena mea era bolnava si nu venise la scoala.El ma asteptat si m-a intrebat daca ies cu el in oras la un suc.Eu i-am spus ca da si i-am spus ceau si ne vedem atunci.Atunci el m-aprins de (mijlok) si mi-a spus ca ma iubeste mult mult si m-a sarutat. fundita plzz?!

| Miraj12 a răspuns:

Pe trecerea de pietoni cand ne-am luat ramas bun...

| bun842 a răspuns:

La 13 ani langa baia baietiilor in fata a vreo 14 baieti si 10 fete happy