| Deea_3807 a întrebat:

La comicuri cum pun imaginea in paint?

Răspuns Câştigător
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Pai dai la o img coppy si in paint dai paste

6 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Pentru mine inca e un mister.

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Ummm... @вaявιєXвяυηєтăXвăă parca ai fi Legiuitoareabig grin
fara suparare!laughing
P.S: @Pufuletecudulceata pur si simplu!laughing

| whatevernvm a răspuns:

Mi-ai fi facut o parerea foarte proasta si gresita daca nu vedeam categoria.

| Florinaa14 a răspuns:

Pai dai click dreapta pe imagine si pui open whit paint. dar daca vrei sa adaugi mai multe poze pe google dai click dreaptape acea poza de pe google si apesi pe copy apoi mergi in paint dai acolo sus ''edit'' si apesi paste acolo si iti apare imaginea de pe google acolo:Xsi o pui unde vrei... daca e la T/A poate ai scris doar asa dar poate ai scris din nevoie
PA PA

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Mda... foare amuzant.hee hee
Pa, pa.

| Maryana11 a răspuns:

Mda...dai click dreapta p imagine si dai "eidteaza"