| ClaUdYa_7551 a întrebat:

La jocu farmerama cum pot sa-mi chem prieteni sa ma ajute sa curta pasunea salbatica?

Răspuns Câştigător
| dianafofiu a răspuns:

Ca sa iti eliberezi total pasunea salbatica trebuie sa ai 12 vecini. Daca pierzi un vecin o portiune din pasunea salbatica se umple la loc cu buruieni, asa ca trebuie sa gasesti vecini activihappy

8 răspunsuri:
| Mera a răspuns:

Ca sa iti eliberezi total pasunea salbatica trebuie sa ai 12 vecini. Daca pierzi un vecin o portiune din pasunea salbatica se umple la loc cu buruieni, asa ca trebuie sa gasesti vecini activi:)
Daca vrei vecini vei gasi aici:http://ro.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=13279
Sper ca te-am ajutat:)

| Mera a răspuns:

De ce i-ai dat ei funda?
Ca eu am dat raspunsul ala inaintea ei straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invita un prieten nou si cand o sa accepte iti dispare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mananci foarte mult por fa vor cu drag danut

| Daria_6285 a răspuns:

Nici eu nu stiu sad... Si eu ma joc de ceva vreme si inca nu am aflat straight face

| Daria_6285 a răspuns:

Hey kiss, nu vrei sa fim vecine la joc?hee hee
Daca da, zi`mi cum apari ca sa iti trimit o invitatie big grin

Bye kiss

| georgianaelena12 a răspuns:

Stiu ca merge chestia asta numai la Farm ville pe Facebook dar la Farmerama nu este. si eu sunt membra acolo si nu am vazut asa ceva daca o sa gasesc o sa-ti spun promit.PAPA

| alucard_3773 a răspuns:

Este os mecherie sa ii chemi intri pe id pe are ilai si ii chemi