| MadnessCaffe a întrebat:

LadyJ - LadyJustina, pana si ea isi bate joc de Justin Biberon in mod inconstient laughing hahahahahahha.

Haideti sa facem Campania Anti-Justina Biberina pe TPU.

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Inca una care o baga pe aia in seama

| Bya132 a răspuns:

Sună interesant xD

| Cereala a răspuns:

Ce ma enerveaza toata nebuneala asta auzi aia lady nu stiu cum spui ca nu vrei sa enervezi pe nimeni da ce draq dai replici de genu :e cel mai tare cantaret, rockul e aiurea si pui intrebari care din contra enerveaza oamenii? PUNCT.

| Biby a răspuns:

Buna.
Eu ma bag, atata timp cat suntem anti-LadyJ, Miamia si ceilalti fani Justin Biberon.happy

| julyyy a răspuns:

Sau mai bine haideti sa uitam de asta si sa nu mai facem atata circ degeaba!

Nu mai raspundeti voi urat la intrebarile (sau raspunsurile) mele.

| julyyy a răspuns:

@adyzone sa stii ca e chiar invers: eu sunt fana Justin Bieber si NU vreau sa enervez pe nimeni, dar oamenii nu pot sa priceapa asta si ma tot injura degeaba

| Dollicious a răspuns:

Cat adevar graiestithinking
de acord

| PamPamGoesGreen a răspuns:

Gata ma bag rolling on the floor

| PamPamGoesGreen a răspuns:

@LadyJ,te'ai uitat cate voturi "stupid" ai numai la intrebarea aceasta? Daca tot esti asa desteapta da'ti delete love struck ca sa fie mai multa fericire pe TPU.

| Musicmakesmefree a răspuns:

Yo ma bag.Hai sa angajam un ucigas platit. Daca ma scapa de mutra aia tampita a lui platesc eu o treimerolling on the floor

| OneMoreChance a răspuns:

@LadyJ(eg), ai fost creata pentru a fii injurata smug P.S : Ma bag in campania Anti-Justina Biberina, cat trebuie sa donam? smugbig grin

| adyzone a răspuns:

Daca voi nu ati mai baga-o in seama pe LadyJ, pun pariu ca s-ar potoli, si mai pun pariu, ca ea nu e o fana adevarata sau chiar nu-i place de Justin, ci doar sa va enerveze pe voi, iar voi la randul vostru, pe alti utilizatori, cu tot felul de intrebari stupide, ca ati umplut TPU cu Justin al vostru.Nu pot spune decat ca "cel mai destept cedeaza primul", dar nu cred ca va inceta cineva prea curand.

| MihaiFCB a răspuns:

Ma bag contati pe mine!

| Kenny a răspuns:

Sau mai bine hai sa nu mai dam importanta la orice gluma de rahat facuta de un copil de 10 ani...

| PinkyVenus a răspuns:

Sau mai bine sa radem de ea

| Sweety_5059 a răspuns:

Ma bag

| LadyJ100 a răspuns:

De ce vă luaţi de Justin Bieber al meu?