| WhatMeanLove a întrebat:

,, Lumea este ca o...(continuati voi).

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Lumea este ca o laba de caine! Murdara, zbarcita, beteaga si plictisita...sad

8 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

O zicală pentru tipii malefici a căror hobby este să distrugă lumea:
Lumea este ca o budă. Atunci când tragi apa şi ţi se pare că nu mai e nimic în ea, dar apoi apare şi mai multă apă. E la fel şi cu tipii malefici. Când li se pare că au ras faţa pământului de oameni, apar e Chuck Noris (echivalentul a aprox. 7 miliarde de oameni, la toate capitolele)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
...nefericită care caută și tot caută,... nimic!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Piele zbarcita

| Prajitură a răspuns:

C.urva

| Fiction a răspuns:

Pădure cu mistreti

| DildăuPaispe a răspuns:

P|_|l@
(nu are rost să citești paranteza)

| BabyDollRalukks a răspuns:

Galeata mare plina cu limbricilaughing

| Snowclaw a răspuns:

Lumea este ca o pi**a