| kanajambe a întrebat:

M-a intrebat mamaia daca poate sa-si bage si ea NET pe radio-casetofon? o ajuta cinevalaughing?

Răspuns Câştigător
| Julienne a răspuns:

Ca sa vorbeasca cu tataia de pe lumea cealalta?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Hm.pai cred ca acel cablu de la internet merge bagat oriunde laughing.

| Elena1234456 a răspuns:

@lory1995 nu stiu.pe mamaie nu o deranjeaza sa incerce laughing

| Ea12345 a răspuns:

De ce nu? Cu abonamentele si tehnologia asta...si frigiderele vor avea net incorporathee hee
@sol...chiar oriunde?rolling on the floor

| madalicious a răspuns:

O ajut eu. Netul ala il bag in ea si nu mai iese. Vorbeste automat cu mintea cu cine doreste. E suficient sa`si ia tastatura. Multumesc.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu mă pricep la radio-casetofon da ştiu la cratiţă. Şi dacă îşi face abonament la mine o să aibă 3 luni gratuit... poate 4, viteză la download de pana la 2Mbps şi îi instalez şi antivirus dacă vrea CADOU! Mă simt ca ăla care vinde inele la TV laughing

| bblock69 a răspuns:

Poate sa-si bage dar numai wireless laughing

| multimoak a răspuns:

Prea confuza sa pot raspunde straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt experta in asa ceva. Spune-i sa pregateasca mia de euro, si se rezolva big grin.