| Gabry a întrebat:

M-am amuzat copiosrolling on the floor:In legatura cu intamplarea de mai devreme, in care spuneam ca m-am ingrasat extrem de mult!
M-am dus la mama cu pantalonii, si i-am spus ca nu ma mai incap(mai cu tristete). Ea imi spune:
-Nu-i nimic, voiam sa vad daca trebuie sa-i dau sau nu!
Eu:
Cum de m-am ingrasat atata?!crying
Mama:
-Pai de! Ai mai crescut si tu intr-un an...
Ma uit eu cu o fata la ea...nu intelegeam nimic...
Mama incepe sa rada, iar eu ma uitat nedumerita la ea:
-Tu credeai ca sunt aia care i-ai cumparat luna trecuta?! Aia i-am facut carpa de sters praful! Pantalonii astia ii ai de anul trecut!
Parca incep sa ma prind...si incep sa zambesc...
Doar nu credeai ca te-ai ingrasat atat intr-o saptamana, nu?!raised eyebrows
Eu:
-Normal ca nu m-am gandit nici o clipa, ca as putea sa ma ingras atat...laughing!:^O
Frumoasa intamplare, nu?!rolling on the floor

9 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Offf. of. daca nu era mami acasa, parca te vedeam pe strada cu pietre in buzunar.alergai pana te dezhidratai rolling on the floor.cu gandul ca te ingrasasei.kiss

| RamonaMn a răspuns:

Foarte tare rolling on the floor
Sa te inveti minte sa nu-ti mai iei pantaloni asemanatori laughing.

| maryana5 a răspuns:

Daca eram in locu' tau, cred ca mai intai faceam 5 ture de cartier dupa aia ii aratam mamei ca m-am ingrasat laughing

| Criiss16 a răspuns:

Interesant.laughing

| Swabia a răspuns:

Si noi ce ar trebui sa invatam din asta?
Sa intrebam inainte : "Mama, pantalonii acestia de cand ii am?!"

| YLLL a răspuns:

Funny
laughing

| cristina_4037 a răspuns:

EEE...rolling on the floor...era de asteptat ca intr-un an sa te mai dezvolti, doar ai 12-13 ani, este perioada de maxima dezvoltare. Te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Sa te inveti minte, sa diferentiezi pantalonii laughing

| Rusi10 a răspuns:

Ha Ha! E amuzant intr-adevar!