| Roxidd19 a întrebat:

M-am gandit sa ma alatur voua, celor de la T/A! Ma primitsi?

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Nu primim colindatori, na na na ta na na na...

| MasterOfDisaster a răspuns:

Deja ai facut o greseala punand intrebare asta...aici nu iertam greselile.

ps:la categoria asta trebuie sa te STRECORI, nu sa-ti anunti prezentawinking

| Trinitas a răspuns:

Mai intai trebuie sa alergi in curu' gol prin Casa Poporulul si sa pui pe Youtube. Dupa iti bagi urzici in nas si te speli pe dinti cu crema de pantofi. Abia apoi ne mai gandim daca sa te primim sau nu.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Nu... nu intra in lumea T/A, si asa suntem deja prea multi

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Hai, marș.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

*Dramatic music on*

| Insomnii a răspuns:

Http://myfacewhen.com/3/
e destul de clar nu?

| Karinakari99 a răspuns:

Îţi ia cineva gâtul dacă postezi aici?

| DudăIamPanda a răspuns:

Din nou alta intrebare seaca. frate, terminati cu intrebarii de genu asta. Ca oricum vei ramane si daca te primim si daca nu.

| Anonymus314 a răspuns:

N=ai sanse

| xMary a răspuns:

Puți!

| Tricker a răspuns:

Auziti ce este asaaa mare lucruu sa fii la t/a CE primesti, premii ai avantaje? EE ca un club sau care-i faza?