| anonim_4396 a întrebat:

M`am indragostit si am fluturi in stomac. Cum ii scot?

Răspuns Câştigător
| Bastet a răspuns:

Fa sex cu persoana pe care o iubesti...si o sa iasa

(neprotejat)

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Daca nu te arde la ligurica, degeaba. Fa-ti clisma, ca singuri nu ies.Bafta!

| Sconcsiş a răspuns:

Cu penseta, cu drujba, cu coasa, cu tudorrrr, cu peria de budă, etc.
It's your choice

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ei hrănesc dragostea, dacă îi scoți nu mai ești îndrăgostit!
Un vomitiv.
Pa, pa.

| anad a răspuns:

Lasa-i ca mor ei singuri! Toata minunea tine trei zile!

| uǝʞɔıp a răspuns:

Ca si pranzul

| AliceInMordor a răspuns:

Incearca cu un cleste.sau...asteapta pana mergi la baie ca o sa iasa.laughing

| Anduciu a răspuns:

Inghiti un tub de insecticid. Apoi, totul vine de la sine.

| Geeeo21 a răspuns:

Pai sa-ti explic. Iei o penseta in mana dupa aceea iti bagi mana in gat si scoti cate unul.Pe urma ii bagi pe toti intr-o punga ca sa nu cumva sa-ti intre din nou in stomac laughing

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Pai inghiti spray contra gandacilor, si cand te caci ies automat, s'ar puutea sa ai un soc, pentru ca vor fi morti toti si se imput repede.

| GuessWho a răspuns:

Te-ai indragostit si te arde la lingurica?laughing

| NimeniCelebru a răspuns:

Tre sa te operezi:O
E foaaarte gravlaughing
Hai sa fim seriosi, cine putea pune intrebarea asta?
Raspuns:Nimeni altul decat Kazimir.
rolling on the floor

| alexxa a răspuns:

Cu prastiathinking sau cu o plasa pentru fluturi big grin

| SuntDinWonderland a răspuns:

Pe cale orala.Mananca niste fasole si vei avea gaze atat pe gura cat si pe partea cealalta[fund]. Din doua parti trebuie' s a iasa pe una. Daca mancarea de fasole n-a fost prea buna vor simti gstul si mirosul, se vor speria si eventual vor iesi si prin urechi daca iesirile de urgenta[gura sau fundu'] sunt ocupate, asa ca nu te speria daca iti iese cumva un fluture prin urechi/
P. S:Multa bafta!

| SmileyyXD a răspuns:

Pai.cacăte forţat că dacă te caci cand iţi vine nu mai are efect şi vezi, iese ceva cu aripi înseamnă că i-ai scos.SUCCES!

| Progeniturã a răspuns:

Bea insecticid.

| Miruuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Cu asiratorulwinking
laughing

| jessyca_5795 a răspuns:

Toate sfaturile care l-ai primit pana acum erau valabile inainte, adica pana sa fie fluturi erau doar niste larve viermiatunci trebuia sa actionezi cu toate cele da daca ai ajuns la fluturii sinceri nu mai ai nici o sansa sa scapi si nu de la dragoste ai fluturi in stomac de la foame ca stai pe net sa pui intrebari stupide si dai bani pe abonament si nu manci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Printr-o operatie de maxima securitate in baie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca tu esti indragostit de Bastet, asa-i?smug
*troll face*
Ma rog, vezi tu, cand ai pus intrebarea aia cu cele mai amuzante droguri trebuia sa iti raspund si eu "Drogul flubio, Moto : Te face sa uiti de fluturi in stomac"!
Deci Kazimir, flubio e solutia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei bine nu ai cum sa ii scoti. pur si simplu apar deoarece fata pe care o placi ti se pare perfecta. pur si simplu dezvaluiei sentimentele tale iar daca deja ai o relatie cu ea incet incet vor pleca singuri.