| anonim_4396 a întrebat:

M-am lasat de comicuri!
spun asta ca sa nu mai asteptati(unii dintre voi)o "parte a 3-a"
vreau sa spun ca eu nu am vrut sa-l copiez pe Cretaker.am vrut doar sa incerc! sa vad daca imi iese si mie ceva nu numai pe hartie.

vad ca unii nu stiu sa aprecieze munca depusa de alti oameni.am vazut si raspunsuri la o intrebare. cica:ca sa fie si ei intrend! sunt niste pitzipoance si cocalari care nu au ce face!

frate nu trageti concluzii pripite.nici macar nu cunoasteti persoana respectiva:|

si imi pare rau ca poate nu am scris corect la comicuri sau ca nu am desenat "fain"
dar nimeni nu-i perfect!

o sa mai desenez dar nu mai fac comicuri! nu vreau sa-i mai aud pe cei nemultumiti.

sigur ca uni sunt fericiti!
http://i.imgur.com/CFGAJ.png

P. S:nu caut cearta

26 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...pacat... tu fata de altii te pricepeai

| Muflă a răspuns:

Lol și eu mă gândeam să mă las... da' fă frate ce-ți place

| Bastet a răspuns:

Bai tenisul meu! ce aveti frate? e o lume libera! daca vreau, ma duc acum si fac un cretaker nou.asa cum sunt 2 Noname! pai ce sistemul meu reproductiv? ete sistem reproductiv masculin! auzi la ea! taci... fa(pentru a intari...treaba) si stai colea si deseneaza! ce tenisul meu?!

| Bastet a răspuns:

@ÉrotiqueConseils

vorbeste pentru tine...@#$&^*@

| Bastet a răspuns:

@ÉrotiqueConseils

*sarcasm activat*...deja tremur

Răspuns utilizator avertizat
| Malvina24 a răspuns:

Eu inca astept o partea a 3-a. Stiu ca poti!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Nu cauţi ceartă? Cine sunt cocalari şi piţipoance?
Cei care ţi-au spus că nu îi amuză comicurile tale şi să nu îl mai copiezi pe Cretaker că nu îţi iese?
Mai nou, cei care sunt sinceri, şi nu pupincurişti ca alţii sunt cocalari şi piţipoance?
Bine, mulţumesc. Sunt o piţipoancă, dar sunt o piţipoancă sinceră, "frate"!
După postarea asta ce aşteptai? Să înceapă lumea să plângă că nu o să mai faci tu comicuri? Stai liniştit/ă, sunt atât de mulţi useri care fac comicuri şi care au distrus categoria Trivia/amuzante cu prostiile lor, încât nu o să-ţi simtă nimeni lipsa.
Mulţumesc anticipat tuturor celor care îmi dau stupid.

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bastet,
Pe tine nu te-a băgat nimeni în seamă, aşa că te rog frumos să nu îmi mai dai reply, pentru nu am chef de dispute cu adolescenţi teribilişti.

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Crazylollipop,
Se scrie "făceai".

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bastet,
Ţi-am spus eu că trebuie să tremuri?
A, şi nu era nevoie să menţionezi că este sarcasm, am observat ironia ta de prost-gust.

pa, pa.

| Pisicuța a răspuns:

Daca iti iese bine doar pe foaie scaneaz-o cu imprimanta si fa peste cu RealWorld Paint e ff bun, sau incearca cu o tableta grafica, asa e nimeni nu-i perfect ma chinui la partea a-doua la un cadru de mi-am iesit din pepeni.Nu ar trebui sa renunti, desenezi ff bine, fata de varza mea happy

| Serena1993 a răspuns:

Si ce daca ai gresit? cu totii gresim!
dar unii se cred prea tari si mari si atunci cand ei gresesc. parca si-au inghitit limbahappy

| Serena1993 a răspuns:

ÉrotiqueConseils in primul rand nu astept sa planga nimeniwinking
si nu pe tine te-am facut pitipoanca sau pe altcineva. spun cum ne fac unii pe noi cei care facem comicuri

| pwp a răspuns:

Nu-i asculata!
stim ca o faci pentru a ne face pe noi sa radem happy

pa-pa

| kiky278 a răspuns:

Nu te lasa! Mie imi placea c faceai! Ma revolt!

| Enigmă a răspuns:

Nu te lasa! Faceai o treaba buna.
Celor care nu le place, sa nu se uiteoh go on

Te rog eu sa nu te opresti idn a face ce iti place si ne place si nouasmug

Succees!

| Dragosgan a răspuns:

Tu, Cretaker si mhn24 faceati niste comicuri super, in comparatie cu alti netalentati care se lauda si ei(sper sa nu supar prea multi...)daca te lasi, de ce sa ramana netalentatii aia, ca sa i injuram si sa nu mai vedem comicuri misto? sper sa nu te lasi de facut comicuri.

| Mary24 a răspuns:

Buna...stiu ca eu am pus acea intrebare. dar omu copiaza pe altii ce sa fac si eu sunt la fel nu spun nimic dar sa stii ca nu esti pitipoanca, de ce nu o raportati p aiahappy? fa ce-ti place din partea mea...si eu am facut niste imagini stupiderolling on the floor

| Mary24 a răspuns:

Sincer...nu eu am spus ca esti piti...si da ai dreptate chiar nu te cunoastemhappy

| odudăcoaptă a răspuns:

Frate, nu te lasa trebuie sa lupti.haide,bro,stiu ca poti

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Hey
Eu in primul rand vreau sa te felicit:* pentru ca macar ai incercat. Mie una mi sa-u parut foarte bune comicurile tale.
Asta este, sunt si persoane care nu stiu sa aprecieze, cum sunt si persoane care stiu sa aprecieze. Nu te lasa doborat/doborata de aceste dificultati, ci mergi tot inainte fara sa iti pese de "gurile rele".
Multumesc si pentru acele comicuri, atat tie cat si celorlati, si stiu ca intentia voastra este una buna.
Take Care:*
Bye-Bye.

| HeartBeat_5869 a răspuns:

S-au*
Ooopspuppy dog eyes am gresit si eu.
Scuze!

| Madison a răspuns:

Poate de-aia nu mai intra, ca sa nu mai zica lumea 'l-ati plagiat pe cretaker'

| pauladrian a răspuns:

Nu ar trebui sa te intereseze concluziile unora... daca iti place sa faci asta, fa-o. Gandeste-te la asta...cum ar fi ca o vedeta din muzica sa se lase de cantat pentru ca unii il/o critica? sau ca nu-i place cum canta? Bafta.

| DarkAngelxD a răspuns:

Buna,
pacat ca te-ai lasat face-ai comicuri foarte frumoase,
pa, pa