| PupicelT a întrebat:

Ma pana la urma cum a ramas cu Elodia?

Răspuns Câştigător
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Au aparut mai multe subiecte de discutie la OTV de aceea nu mai arata episoadele cu Elodia. Politia o cauta in continuare. Specialisti spun ca au gasit craniul ei intr-o padure.

12 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

/headdesk

| Pralină a răspuns:

UItate in dulapu tauhee hee

| JustMeBăi a răspuns:

A disparut in iad.hypnotized

| Pisicuța a răspuns:

Au gasit-o, serios, parca in Targu Mures, numai stiu unde, da stiu ca au gasit-o, serios.

| Deyutza a răspuns:

A mers in padure si s-a drogat, s-a dus la pisiholog si a invatat cum sa se transforme intr-o fantoma, apoi s-a transformat intr-o fantoma si-a dat vina pe Cioaca big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

A ramas ...ca daca ramanea nu se povestea si uite asa m-am incalecat pe-o sea, s-avem ce bea si ce trage pe o masea.

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

S-a mutat in India si s-a casatorit cu un caine, are 3 copii, unu' jum. peste- cal, altu porc-gaina si altu' oaie-veverita laughing

| LauraLl a răspuns:

Au gasit'o in curtea lu michael jackson si a dezgropat'o cioaca dupa care a cerut'o in casatorie. P. S au facut 2 copii aglaia si scaltone multumita?

| acestaesteunnume a răspuns:

Uita`te sub patul tau si acolo...BOOM! Elodia.Acuma De`Ne`De, vorbesc cu Elodia...
laughing
P. S:Caut-o si in cutia cu chestii intime de a prietenului tauhee hee(daca ai) laughing

| Gabiiiiiiiiiiiii a răspuns:

No eu is din Mures si Pyssicutza iti zic eu ca nu-i pe aicilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dan Diaconescu a halit-o la masa de pranz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A halit-o Dan Diaconescu la masa de pranz.