| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam acum la antena 1, la "Test de fidelitate" oare chiar sunt reale cazurile? Sau e trucata toata emisiunea? Chiar niciun barbat nu rezista avansurilor unei pitzi, ce naiba?

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Clar trucata!
http://www.youtube.com/watch?v=_Apk4NGKXzM

9 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Trucaj 100%...scuza-ma eu nu ma uit la asa ceva, seamana cu o emisiune de pe primatv, oricum nici la aceea nu ma uit, chiar daca pare mai reala.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E trucată. Ca multe altele!

| Haydee a răspuns:

Aww..scrie la inceput si la sfarsit ca e regizatawinking

| JoJo a răspuns:

Scrie la inceputul sau la sf. emisiunii k personajele sunt fictivebig grin
vrajeala oh go onlaughing

kratos
| kratos a răspuns:

Regizata happy

| Betty18 a răspuns:

Cica sunt dupa cazuri reale iar personajele sunt fictiune.eu cred ca nu sunt adevarate nici dupa caz.actori.la fel si cu fata lui tata... vrajeala ieftina

succes

| laly_7166 a răspuns:

Am stat odata sa ma uit de la inceput pana la sfarsit si la un moment dat a scris ca personajele sunt fictive...deci e clar, e vrajeala...si am un prieten care lucreaza la antena 1 si la fel a spus si el.si daca ar avea cazuri in care barbatul rezista fii sigura ca nu le-ar da la tv ca dupa aia nu mai au rating.nu mai stiu si ei ce emisiuni sa scoata si eu zic k sunt multi barbati care isi iubesc sotiile/prietenele si nu ar cadea in plasa la o "pitzi", vorba tatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elena, nici eu nu urmaresc, de obicei, dar nah... butonam telecomanda din plictiseala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trucaz 100%.