| anonim_4396 a întrebat:

Mai are cineva acasa un dracusor mic (,) care i-a distrus viata? Eu m-am ales cu dulapul murdar de acuarele si plin cu abtibilduri cu masinute. Il curatasem ieri ultima data...

37 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Cine-i dracusorul tau?

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

File://localhost/E:/New%20folder/20120319_225908-1.jpg

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge linkul

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

File://localhost/E:/New%20folder/20120319_225908-1.jpg Asta merge?

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

File://localhost/E:/New%20folder%20(2)/Imagine0038.jpg Daca nici asta nu merge, renunt.

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci inseamna ca renunti, nu merge.

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Da, renunt.

| єχcєєℓ a răspuns:

Te referi la Ashadow nu? El e drăcușorul tău.

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Nu, Ashadow e un inger. love struck

| suităr a răspuns:

O cană.

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Cum poate fi o cana dracusor?

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai,doream sa beau apa in ea.Dar avea un albus in ea( mama lasa obiectele pe unde apuca)Am turnat apa si in gura am simtit cel mai oribil gust Ever!
O urasc de atunci, era sa inghit un albus crud.

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Eu am o cana albastra si avea in ea un lichid si am crezut ca e apa si imi era si sete si torn eu pe gat tot uleiul! laughing

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Am multe animalute imaginare deci multe pot fi invinuite thinking

| anonim_4396 explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Animalutele imaginare nu sunt dracusori!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru anonim_4396):

Spui asta, dar nu le cunosti indeajuns de mult. Yuuki-chan este o fetita destul de rea.happy

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea e Yuuki-chan. E cea mai buna dintre toate :) http://fc04.deviantart.net/......kiChan.jpg

| anonim_4396 explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Aoleu! Credeam ca e Yuki-chan!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru anonim_4396):

A,da. Si ea e Yuno. Cred ca o stii. Inca o prietena buna de-a mea http://www.zerochan.net/844259#full

| anonim_4396 explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Ma inspaimanta ochii ei mai mult decat de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai atat? Inseamna ca daca ai avea fratele meu nu ti-ai mai reveni niciodata happy Bine, am 2, dar unul e inca prea mic ca sa faca prostii prea mari.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar mai face si chestii bune...cum ar fi sa faca ferfelita caietele de teme si profesorii sa nu-si dea seama ca mi-am facut o tema pe saptamana. devil

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca e sa fim seriosi, mie mi se pare o chestie misto sa ai frati mai mici. Mi-ar fi placut sa am si macar unul mai mare, dar n-a fost sa fie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie mi se pare o chestie NASOALA rau.

| Bia001 a răspuns:

Aveam, si aveam lucrurile pline cu abtibilduri cu printese si camera plina de jucarii, apoi...

| anonim_4396 explică (pentru Bia001):

Apoi ce?!

| Bia001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apoi, parintii au divortat, dracusorul s-a dus la tata, eu la mama, tata a m-ai facut un copil cu altcinreva si de atunci nu prea am mai vazut dracusorul...

| anonim_4396 explică (pentru Bia001):

Cunosc povesti din astea cu divortul. Parintii divorteaza, cineva ramane cu mama, apoi mama se casatoreste iar si ii da cadou un dracusor acelui cineva.

| Bia001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dea,stiu

| anonim_4396 explică (pentru Bia001):

Eu una, am ajuns la concluzia ca viata e nedreapta, dar trebuie sa te bucuri de ea, oricat de nedreapta ar fi.

| ayosmdk a răspuns:

Chiar doi dracusori...

| anonim_4396 explică (pentru ayosmdk):

Vai de viata ta! Cum ai rezistat pana acum?

| ayosmdk a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu greu... Mai ales ca parintii ne-au facu o singura camera ( cam cat juma' de mansarda ) si ne-au pus pe toate impreuna ( doua 'dracusoare')

| anonim_4396 explică (pentru ayosmdk):

Mama! Mie mi-ar trebui un manual de supravietuire pentru asa ceva.