| alinutzacodruta a întrebat:

Mai stiti alte denumiri de localitati precum cele de mai jos?

Capatana porcului-Brasov, Amarastenii de sus-Dolj, Craciunelu de jos-Alba, Spermezeu-Bistrita Nasaud, Mirosi-Arges, Labasint-Aradrolling on the floor, Mierlestii de sus-Olt, Cacacioasa-Valcealaughing, Partestii de sus si de jos-Suceava, Maciuca-Valcea, Madulari-tot in Valcealaughing, Urlati-Prahova, Baicoi-Prahova, Buda-Ilfov, Fierbinti-Ialomita, Iepureni-Iasi, Fundatura-Cluj, Tetcoiu-Dambovita, Cioara de sus-Alba, Cotofenii din dos-Dolj, Capruta-Arad, Calu-Neamt, Iapa-Maramures, Cacaina-Vaslui, Cocosesti-Alba, Sculeni-Iasilaughing, Muiereasca-Valcea, Udati Mânzu -Buzau

10 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Gen : Sloboziahappy

| allleeeee a răspuns:

Eu sunt din Slobozia frustrated Inainte se numea Vai/de/ei

| WestSid3 a răspuns:

Mno si mai sunt. dar Mirosi e cea mai tare laughing

| WestSid3 a răspuns:

Asa e. pe Cacacioasa nu am citit-o laughing

| danbnz a răspuns:

Si ce daca?

| illusion a răspuns:

Pai mai e si Stalpu-Buzau ...nu mai stiu acum. App am un coleg care sta in Urlati (Strigati rolling on the floor) si mai am o colega care sta in Baicoibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iapa - Neamt (langa Calu)
Dar cele oltenesti sunt mai haioase.

| xuanbou a răspuns:

Mai era cacarazeni.[rolling on the floor]

| CrunkJuice a răspuns:

Baicoi,Urlati

| cristyna13 a răspuns:

Cacacioasa e cea mai tarelaughing