| juniper a întrebat:

Mai stiti cum se numea filmul acela cu o adolescenta numita Mary care locuia cu bunica ei, isi dorea sa sarute un baiat si avea o rivala numita Evian?

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

=)) se numea SuperStar http://www.youtube.com/watch?v=VTtEFIjs79A
Prea tare filmul, mersi ca mi-ai amintit de el~

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Am vazut si eu ceva secvente la marrr- frumos!~

| marrr a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat. Am sa-ti dau un pont, asta daca nu il stiai. Cand cunosti unele personaje din film sau o parte din ceea ce se intampla, intra pe youtube si scrie numele unor personaje si probabil ca vei gasi filmulhappy.
Eu vazusem acest film si mi-a placut, de aceea mi l-am notat si mereu imi amintesc de el, dar sunt unele filme pe care nu le mai stiu si incerc sa-mi aduc aminte de numehappy Baftatongue

| juniper explică:

Avea ochelari fata si saruta copaci laughing

| juniper explică:

Multumesc marrr happy

| asdffghjjkl a răspuns:

Eu l-am vazut. Am ras cu lacrimi laughing Nu stiti unde pot sa il vad online?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruta copaci? Aouleooo laughing

| mirella_4348 a răspuns:

Baba Veta