| MistyLilyBella a întrebat:

Cum se numea desenul acela cu purcelusul care avea priteni Fernie si Dana si avea o sora mai mica numita Molly si locuia undeva in Irlanda la ferma Ralu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Se mai dă şi acum pe Minimax.Se numeşte Jakers! Aventurile lui Piggley Winks!

| BiaSiAtat a răspuns:

"Aventurile lui Piglye Winks "

| IasmyAndra a răspuns:

Buna! desenele se numesc Jakers! Aventurile Lui Piggley Winks! scrie asa pe net! sper ca ti-am fost de folos! fundita?big grin

| IasmyAndra a răspuns:

Dami funda mie! te implor! si apropo daca ai observat ceilalti au copiat ce am scris eu! eu nici macar nu am putut vedea primul raspuns pentru ca stii su se poate da dupa nu-s tiu cate zeci de minute! eu cred ca merit funda1 ramane la alegerea ta! te pupic dulce:X:X:X

| MistyLilyBella explică:

Va multumesc foarte mult! M-ati ajutat, dar din pacate numai unul'una dintre voi va primi fundita.Pentru ca toate raspunsurile sunt bune meritati toti dar voi alege unul dintre cei care mi-au oferit si cateva episoade de vazut online multumesc!

| DeiiaCherry01 a răspuns:

Se numea "Jakers! Aventurile lui Piggley Winks". Uite aici un episod:
http://www.peteava.ro/id-617862-jakers-aventurile-lui-piggley-winks-intro

Funditssa? :D

| Katakimiku a răspuns:

Pigly?

| DanielDaniel_6024 a răspuns:

Jakers, Aventurile Lui Piggley Winks