| florentinf a întrebat:

Maine chiar murim? ( maine fiind 11.11.11), scuze de categorie. rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| Prunela a răspuns:

Da o să murim
Unii de bătrâneţe alţii de boală alţii accidente

Ca in orice altă zi
*măicuţă moăd oăff*

27 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

In ultima vreme murim o data la 3 zile...

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Apache):

Da,si se pare ca suntem rezistenti ca si gandacii de bucatarie (rezista si unei explozii nucleare), daca ar rezistat la atatea sfarsituri ale lumii laughing

| Prunela a răspuns (pentru Apache):

Mi'ar luat vorba dintre limbi

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu am murit de mult...
Şi încă mai mor...

| giuly a răspuns:

Desigur. ^^

| NOBODY a răspuns:

Asta se poate considera filozofie?

Just for friends

| LoL a răspuns:

Da cum sa nu...am murit de vreo 5 ori anul asta de ce sa nu mai murim inca o data?

| PotcaPădurii a răspuns:

Știi, noi am murit cu trei ani în urma(09.09.2009). Tu abia acum mori?

| ɔɐıɔ a răspuns:

Sper sa nu adorm si sa ratez din nou sfarsitul lumii

| MyObsession a răspuns:

Or să vină extratereştii şi or să conducă lumea.Bin Laden o să reînvie, roboţii de la chinezi ne ameninţă, va fi cutremur de 10 grade pe richter.nu or să mai existe trolli. băsescu e şefu' lumii, o să murim, vine un asteroid care o să facă un impact cu o explozie de 4000 de megatone.
Jet de aici.

| Trinitas a răspuns:

Iti raspund poimaine.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Daaa! Mai florentinf, ti-ai facut temele?! Sa nu cumva sa mori fara ele facute ca iei un 4 in lumea de dincolo waiting

| ReallySomebody a răspuns:

Sora mea a implinit in 10.10. 2010 10 ani! Si nu i s`a intamplat nimic rau, chiar e bine si sanatoasa.Asa spun toti insa, cred ca numai Dumnezeu stie cad se v-a sfarsi lumea.
Gata cu aceasta discutie ca nu vreau sa devin prea "EMA"

| florentinf explică (pentru ReallySomebody):

Si eu tot de ziua ei am implinit 13 ani anul trecut

| calutuuuu a răspuns:

Dap, asa cum si anul trecut am murit pe 10.10.10!

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Daa vom muri! Asa cum am murit si la eclipsa... cum am murit si in mai si in octombrie cum am murit si anul trecut cum am murit si cand a trecut mileniul... si secolul
mda in mod sigur vom muri... cum vom muri si la anul in decembrie

cum dracu sa mai crezi asa ceva?

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Nea oh go on
Nu scap eu de un 4 la fizica asa usor.

| ady123 a răspuns:

Unu de la mine din fata blocului e diavolul face 11 ani maine(11.11.11)loooooolrolling on the floor ce coincidenta

| florentinf explică (pentru ady123):

Sa nu-mi spui ca pe taica-su in cheama satan laughing

| Pisoiul a răspuns:

Nu!
Se spune ca maine se va intampla ceva.Pe data de 11 a fost acel atentat de terorism in Statele Unite cu avionul care s-a bagat in aceea mare cladire.Asa ca se spune ca si maine se va intampla ceva.
Cifra II semnifica:
I Din stanga il reprezinta pe Dumnezeu si ceata s-a.
I Din dreapta il reprezinta pe Satan(Diavol) si ceata sa.
Nimeni nu poate sti ce se va intampla maine.
Aici ai un filmulet mai concret:http://www.buzznews.ro/......11-video/.

| florentinf explică (pentru Pisoiul):

Ce parere ai? Romania : 3 cutremure in 4 ore, Turcia e devastata, Japonia la fel, raul vine incetul cu incetul, nu m-ar deranja daca-as muri pentru ca,( si citez ) : nu-ti fie frica de moarte si fieti frica de viata netraita. ce-o se intampla se-o intampla, dar eram prea curios ca-sa mai asteptt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vezi ca maine pe data de 11.11.11 ora 11.11 min.11s esti gata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil...stii de ce? Pentru ca o sa se produca un fel de infinite loop.Adica 11.11.11 ora 11 si 11 minute si 11 secunde si 11 milisecunde si daca continuam o sa apara o infinitate de 1. D-aici rezulta=====>Murim de mate!

| AmandaX a răspuns:

Da. din cate am auzit si citez: "Vom trece intr-o alta dimensiune"uneori chiar nu sti ce sa mai crezi: (Asa cum am murit si la eclipsa... cum am murit si in mai si in octombrie cum am murit si anul trecut cum am murit si cand a trecut mileniul... si secolul
mda in mod sigur vom muri confused cum vom muri si la anul in decembrie)

Vom trai si vom vedea happy

| DeeaUcideVisse a răspuns (pentru AmandaX):

Ma copiezi cumva? raised eyebrows ca mie asa mi se pare