| redrosegirl a întrebat:

Mama mamei, soacra tatei si bunica mea.Cati ochi sunt? Primul raspuns corect primeste fundalove struck

Răspuns Câştigător
| hobe a răspuns:

21 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

10big grin

| Sconcsiş a răspuns:

| cristi202 a răspuns:

2 ochi si aceeasi persoana. Si cu inca 2 frumosi ai taihappy, in total 4.happy

| pwp a răspuns:

2 love struck

| Bubiko a răspuns:

2 ochi.

| HaruhiFujioka a răspuns:

2 Funda?

| Miuriel a răspuns:

Mama mamei e soacra tatalui si e si bunica ta deci in nu sunt decat 2 ochibig grin
fundita?>big grin

| LittleandLiars a răspuns:

2 sau 4 dar de obicei la intrebarilede genul asta 2 big grin

| LNK a răspuns:

2 ochi. Iar daca are ochelari, atunci 4. rolling on the floor

| roxy_2350 a răspuns:

| RobYnRobYn a răspuns:

2 logik ca soacra tatei e mama mamei care e si bunica

| Deddu a răspuns:

2happye 1 singura persoana:p

| xPinkSunShine a răspuns:

2 logicc

| redrosegirl explică:

Raspunsul corect este 2 ochi, cel dat de hobelove struck. este vorba de o singura persoana in 3 ipostaze :aceea de mama, soacra si bunica.

| Beatrice a răspuns:

2laughing

acum laughing... depinde poate n`are nici un ochi laughing

| Radu13Radu_6037 a răspuns:

8 ochi

| mihaelabr a răspuns:

2 ochisori happy

| InGeRaS_7597 a răspuns:

12 ochi. Fundita plzzzzzz
Te rog happy

| Just4FunHD a răspuns:

| Ramooon a răspuns:

2 sau patru depinde de care bunica vb, daca vb de ceea din partea mamei sunt 2 insa daca este vb de ceea din partea tataului sunt 4, daca parinti sunt divortati sunt 6 caci soacra tatalui nu va mai fii aceeasi cu mama mamei, si asta presupunand ca nu pui ochelari la socoteala si ca la nici una nu ii lipsesc ochii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desteptii lu peste sunt 6 ochi... bunica, mama si tata... DDDd