| anonim_4396 a întrebat:

Mami, am chef de joaca!

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Vai de viata ta...

| Bogdanux a răspuns:

Nu acum draga mea, mama are treaba cu banana. Vrea fata un mar?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ti-as zice sa te joci in nisip dar n-ai cu ce fetita mami!

| Vizitiul a răspuns:

"Stai ca-l trimit pe tati..."

| Mişaaa a răspuns:

Eu nu sunt mă-ta.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Bine,dar eu sunt de data asta doctorul >straight face

| Loveis4free a răspuns:

Du-te la bunica-ta ca eu am ceva de frecat

| elasexygagica a răspuns:

Du-te in pat langa taticu ca te aranjeaza eltongue

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Bine mami hai sa ne jucam de`aaaa thinking

fa-ti temele copchila
ca o incepuut scoala
*robotu asta ma enerveaza rau de tot ca nu ma lasa sa scriu cum vreau *

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul ti-o suge in avans

| greeneyesforever25 a răspuns:

Saraca de tine!