| вυттєяƒℓу a întrebat:

Mda.vad ca voua vi se pare absolut normal ca un sofer de taxi sa inceapa sa cante Baby Baby oooh oh go on
Si nu am folosit 10 smiley'uri, mai intai invata sa numeri deoarece erau numai 4.
La orice intrebare trebuie sa se comenteze desi nu credeam ca toate raspunsurile trebuie sa fie comentarii aiurea.
Deci gata este normal de acum sa inceapa soferii de taxi sa asculte Justin Bieber si sa mai si cante.
Si avea sens deoarece am intrebat ce astfel de intamplari ati avut si voi.
Ce sens vroiati sa aiba?
Intrebarile cu cati ani am? cum ma cheama? cat port la papuci? au sens?
Nu mai comentez... oh go on

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

This s*** doesn`t make any sense

| Bastet a răspuns:

.so funny

| PastilăBă a răspuns:

Şi eu am fost nevoită să ascult manelestraight face
Dar i'am dat în cap şoferului şi a închis radioulbatting eyelashes

| Deyutza a răspuns:

îţi dai seama că ai folosit 10 SmiLey-Uri?

| вυттєяƒℓу explică:

Sa asculte Justin Bieber si sa mai si cante*

| Deeu_1723 a răspuns:

Da,mama mea e fan prinţesa de aur.