| turasel a întrebat:

Mi-a pus o fata o intrebare la care nici ia nu stia raspunsu, si mi-a zis ca daca ii gasesc un raspuns imi da 50 de lei big grin. Intrebarea a fost urmatoarea: Ce se naste la spital si moare acasa? Dau fundita!

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Prepelița.

| turasel explică (pentru Musique):

Si care e logica?

| turasel explică (pentru Musique):

Care e logica?

| Musique a răspuns (pentru turasel):

NU are.

| AikkoxD a răspuns:

Omul.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Durerea dupa nastere.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Sau frica de doctori/spital/bolnavi.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Al Upigus Le Sarut. Asta-i raspunsul.

| LucyDinamovista48 a răspuns:

Nu cred ca este vreun raspuns bun pt.ca nu se naste altceva in spital decat OMUL[BINE POATE MICI EXCEPTII]dar nu cred ca animalele se nasc in spitallaughingAr fii soarecele daca gandesti ca se naste in spital si acasa va fi ucis de pisicalaughing>.dar nu credwinking

| 88Darky88 a răspuns:

Pai cred ca omu'...nu,nu este cartoful...sau para.Sigur e marul!