| Arthur a întrebat:

Mi s-a defectat ceasul biologic. Există vreo ceasornicărie pe aici prin zonă? thinking

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Fii fericit ca il mai ai, ca nu l-ai pierdut. Ca la supermarketuri nu prea gasesti ceasuri biologicehappy. Numai daca nu s-au inventat intre timphappyhappy.

9 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Din pacate nu poti face nimic. Eventual doar sa mai intorci de-o cheie, dar ramai cu incercarea.
Ce-ti mai plac jocurile de cuvinte!hee hee Felicitari pentru postari.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cineva care cunoaşte drumul http://www.youtube.com/watch?v=lN4OVRcq1SE

| pisoias a răspuns:

Arunca-l si cumpara-ti altul.

| hominid dreak a răspuns:

Daca erai fata iti spuneam eu cum sa-l intorci.

| MidnightLady a răspuns:

Da stiu, si al meu e in urma, altfel ce am cauta la ora asta aici?hee hee Daca gasesti ceasornicarie da-mi de stireeeee.

| Nişka a răspuns:

Daca'i defect crezi ca se mai poate face ceva. Eventual daac ai tinut mult la el incearca si fa'i o inmormantare cat de cat decentahee hee. Iti zic ca au mai avut si altii asemenea probleme sau dus pe la doctori -doctorite, au schimbat si bateriile si degeaba.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc eu o doctorita ma-sa dar munceste numai noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceasul tau e cu ...limbi? sau fara? poti sa-l schimbi cu ceasul solar de la sarmisegetusa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere bani multi, dar multi, nu gluma. Ia incearca sa verifici daca merg baterile sau sa-l faci singurwinking. Iesi mai ieftin, fara batai de cap.
Ceas biologic zici? Hm, ala cum mai e? Sa nu-mi zici ca e din perle?:O