| TheLivingProof a întrebat:

Mistouri despre castori.

Răspuns Câştigător
| Garielu a răspuns:

Cred ca vrei sa iti bati joc de cineva cu aceasta gluma...
epurasŸul a fumat nisŸte iarbaƒ sŸi acum zace lat pe marginea lacului.
Apare un castor:
- Ce faci iepurasule?
- Am fumat niste iarbaƒ sŸi maƒ simt in al unsŸpelea cer! Ia sŸi tu de aici!
Ia castorul sŸi trage un fum. Iepurasului ii vine o idee:
- Stii ce-ar fi sŸi mai grozav, castorule? Saƒ tragi un fum, saƒ-ti tii rƒasuflarea, sa te scufunzi, saƒ inoti panaƒ pe partea cealaltaƒ a lacului sŸi acolo saƒ expiri!
Castorul se executa. Pe partea cealalta a lacului, cade lat de plaƒcere.
Apare un hipopotam:
- Ce faci, castorule?
- E un iepurasŸ pe partea cealaltaƒ a lacului care are o marfa grozavaƒ. Tine-ti raƒsuflarea, inoataƒ pe sub apaƒ sŸi cand iesŸi pe partea cealaltaƒ, dai de el.
Hipopotamul se executaƒ. Cand iese pe partea cealalta, iepurasŸul cascaƒ nisŸte ochi mari la el, si-i strigaƒ innebunit:
- Expiraƒ, castoruleee! Nu ti-am zis saƒ expiri?!
.Si daca nu poti sa ii spui unde si-a facut casa? Intr-un rau?

| TheLivingProof explică (pentru Garielu):

Ai luat dupa net

| Musique a răspuns (pentru TheLivingProof):

Da bineînțeles că o luat aia de pe net! De unde ai vrea să le scoată?

| Darkguy a răspuns (pentru TheLivingProof):

Daca nu vroiai de pe net puteai sa specifici. Si vad ca ai gasit glume cu castori pe net, asa ca de ce ai mai pus intrebarea asta?