| NOBODY a întrebat:

Moment de reculegere pentru Bin Laden.*pleacă capul*
.

Deci cine se f*te?

12 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Care pnm da stupid?

| Criiiiiiiis a răspuns:

Toti in afara de mine \m/!

| Pralină a răspuns:

*Plecă capu...boceşte.mai boceşte un pic*

Eu!

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

Majusculele...*înjurătură*

| Puţifer a răspuns:

Acum?
În ziua mare?

| Lisa a răspuns:

Ma bag eu la o poola

(nu e ceva obscen, jur laughing)

| PastilăBă a răspuns:

Bin Laden cu vampirii.

| EVERYBODY a răspuns:

La mine, în seara asta, la 10... eu fac atmosfera, tu aduci prezervativele.
@DeeaTeIubeste... cauta-ti alt partener dacă nu vrei să te scalpez.:*

| Insomnii a răspuns:

Is virjina ma!
da mai pe seara, poate vi si pe la mine ca am si niste bautura buna si mai vedem dupawinking

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Stai ca eu inca ma aflu in moment de reculegere de ultima oara cand a murit...

| Deeaa a răspuns:

No m3rsi

| SoP222 a răspuns:

Ai si p1zde? big grinhee hee
Daca esti baiat nu ma bag...intreabal pe biberon poate vrea el laughing

| PeStraziGoale a răspuns:

Eu cu mine :X