| maresal a întrebat:

Ne-a pus diriga in fiecare saptamana 5 elevi in ordine alfabetica la dirigentie sa facem ceva nou pe care sa ii invatam si pe ceilalti colegi si saptamana asta sunt eu mai exact maine, vineri.
Si vreau sa fac ceva amuzant sa ii invat ceva amuzant sa radem impreuna. Ceva idei?

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ceilalţi ce au făcut?

| Trinitas a răspuns:

Ii poti invata tehnici noi de pisare. Acestea sunt cateva sugestii:

1. Slalomul
Ocoleste tocilarul care te paraste la diriga daca il atingi si incearca sa ajungi cu jetul la pitipoanca din prima banca.
2. Spirala
Dupa ce il exersezi mai mult timp iti poti hipnotiza colegii.
3. Ninja
Tintesti cocalarul si cand se uita te faci ca nu tu esti vinovat.
4. Caligrafic
Scrie ceva din pisat
5.Chuck Norris
Pe asta doar Chuck Norris il poate face. Odata a incercat si Gizas, dar de frica sa nu-l gaseasca Chuck s-a rastignit. Faza cu pacatele omenirii e doar o strategie pusa la cale de preoti.
6. Bloody Mary
Pisa-te sange cu votka
7. Cu bolta
Vezi daca poti sa nimeresti pe fereastra la etajul 1 din fata scolii.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

învaţă'i cum să aibă pipoi cu jet *îl stropeşte pe colegu dijn ultima bancă
hopa!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Adu apa sfintita si da` pe iei happy
*Dumnezeu sa-i binecuvantezee*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncati-va pe fereastra, sigur nu au incercat asta vreodata si va fi o experienta care va fi o singura data in viata laughing

| AmandaX a răspuns:

Http://bancuri-glume.com.ro/ sau http://www.eutgl.ro/tag/cele-mai-tari-bancuri-2011/ ai si categori ai putea sa faci un concurs de bancuri :))