| SuperNovaaaaa a răspuns:

Mi se pare mie sau e cam pe invers?rolling on the floor))). mdeea ce sa-i faci? daca e in forma, foarte sanatoasalaughing

| DudaYeah a răspuns:

Cum se misca baba laughing
hai bre, hai bre! o da! hai mamaitza laughing)
super tare

| Khan a răspuns:

Sa vezi baba aia de la un rap battle...a iesit pe locul 3straight face

| bogdan14_5722 a răspuns:

Disco-i demodat, acum ne-am dat pe hip-hop http://www.youtube.com/watch?v=k54mBgKpBNI&feature=related

| unnumesecret a răspuns:

laughing))) O cauta moartea pe acasa si ea danseaza. Oricum foarte tare e bine daca mai poate la varsta ei sa danseze. Funda?