| EmanuelEmiManu a întrebat:

Niște bancuri amuzante?

3 răspunsuri:
| Miihaa a răspuns:

Un student ia nota 4 la examenul Logica si ii propune profesorului:
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota?
- Profesorul: Da.
- Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?

Se gandeste profesorul... nu stiu, si ii mareste nota.

Studentul raspunde:
- Ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.

| Whateverpfff a răspuns:

Cand a fost tiganul alb?
-cand era in stare lichida.

Ion catre Maria.
-Hai Marie pana afara sa povestim.
-Nu vin ma ca ploua.
-Lasa ca nu-i bai...o sa ingenunchezi pe adidasi mei...
laughing

| Rarity22 a răspuns:

"Un cuplu la aniversarea nuntii de aur incep sa-si marturiseasca micile greseli:
– Draga mea, al saselea copil al nostru nu seamana cu ceilalti. Acum, dupa 50 de ani, as vrea sa stiu: a avut el un alt tata?
Sotia se uita la el si marturiseste:
– Da, draga, ai dreptate, a avut un alt tata decat ceilalti.
– Si poti sa-mi spui cine a fost?
– Da, tu!"