| skiziiskiz a întrebat:

Niste expresii de iubire.si fericita si ranita...gen: plasture pe suflet ranit, inger negru, demon alb.de astea.mai "sensibile" plsssss [[funda]]

Răspuns Câştigător
| Fragile a răspuns:

Si mie imi plac! Uite cateva:
1.Ai disparut de langa mine precum nisipul marii...vantul te-a luat de langa mine si te-a dus departe, iar eu sufar... oare ii pasa cuiva de inima mea?
2.Am sarma ghimpata pe inima.sufar.dar in acelasi timp ma face sa trec peste ce mi-ai facut
3.Inima mea este sfaramata, singurul leac e inima ta curata.
4. Iubirea e totul...eu sunt nimic
5.Cutit in inima
6.Inima alba pata neagra-dragostea care nu pot sa o uit
7. Tu esti bucata mea de inima fara de care nu pot trai.
Si mai scurte:
1.Inima franta
2. Dragoste pierduta
3.Cutit+inima mea
4.Inima sangeroasa
5.Dor de moarte
6.Suferinta
7.Ploua in inima mea
P. S.: Eu le-am creat.winking
Sper sa-ti placa. Fundita?