| Genius21 a întrebat:

No way!
Cretaker is...

http://i.imgur.com/1LHLz.jpg

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. Este foarte inventiv tipul. Iar asta e chiar amuzantă. laughing Baftă!

pa, pa.

| FuegoJr a răspuns:

Penal laughing Dar nu cred ca e gay. Ce naiba? Face niste desene super-tari si un gay nu cred ca ar reusi sa faca asa arte ca si Cretaker. Oricum iti trebuie TALENT!

| madia a răspuns:

Leule, ce gluma buna.happy
E o gluma, nu? "Not that there's anything wrong with that", vorba lu' Seinfeld.

| AshuraElric a răspuns:

Nu cred că vorbim de aceeaşi persoană...realizezi că "IloveCretaker" şi-ar fi pus capăt zilelorlaughing

| Genius21 explică:

@Madison I don't hate Cretaker sad
It's just a joke

| Genius21 explică:

@Mhn24 No way! This is not possible!

| mihaip1 a răspuns:

OMG...Am prins pe unirii pe una cu un tricou cu avataru lu cretaker.Si butona ea linistita pe telefonul prietenului cand deodata mi se pare c-aud vocea lui DD si aia lesina.
Ce face Cretaker din om...

| Madison a răspuns:

Eh, trebuia sa existe si hateri oh go on

| Madison a răspuns:

Si mi-a dat 'stupid' si 'nefolositor' heh

| Kenny a răspuns:

Cine a spus ca IloveCretaker e fata?batting eyelashes

| IloveCretakerIsDeadTemporarily a răspuns:

Nu e broken heart( nu poate fi broken heart( de ce vorbesti prostii