| hominid dreak a întrebat:

Noapte buna somnorosilor! Va doresc sa visati tot ce doriti sa visati! Maine va invit sa povestiti ce ati visat, daca mai tineti minte.

Răspuns Câştigător
| moftuliki a răspuns:

Pai nu am visat nimic am fost pre obosita sa visez rolling on the floor

9 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

@ Laura909 - razbunarea-i arma prostului. oh go on.

Eu am visat ca am dat test la romana :-ss. laughing

Ciauhee hee.

[p. s : da-ti click pe mine si la intrebarile mele la ultima intrebare pls! rolling eyes. pup :* ]

| Bacemi a răspuns:

Am visat ca am spart o banca si era cat pe ce sa ma prinda politia laughing

| hamsterx a răspuns:

Noapte buna! sper sa fie ceva de bine daca tot ma inviti sa-ti povestesc ce voi visahee hee

| DeNyyy a răspuns:

Da... e zi laughing...probabil ai pus intrebarea asta aseara

| laura909 a răspuns:

Am visat ca o omoram pe bianca(o colega de clasa) pentru ca imi place de baiatul care o place pe ea.RAZBUNAREA-I DULCE! HA HA HA!

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Correct daca mai tinem minte!

Eu nu mai stiu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noapte buna, sa sforai usor sa nu ne trezesti laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am visath ca prietena mea avea ca iubit un soarece pe nume gogu flocealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am visath ca prietena mea avea ca iubit un soarece pe nume gogu flocealaughing