| Hammurabi a întrebat:

Nu credeți că rinocerul e doar un unicorn care și-a ieșit din formă?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din moment ce iubita nu la lasat sa bea bere cu alcool sa ingrasat si s-a facut mare de tot

| Hammurabi explică (pentru RAY):

Berea cu alcool îngrașă.
Berea fără alcool nu.
Și e vrăjeală și chestia aia cu "faci burtă de la bere". Eu beau bere fără alcool de cel puțin 3 ani și destul de multă, și n-am făcut burtă deloc.

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Alcool are 7 calorii per gram, mai mult decat carbo, proteine, deci ai dreptate, dar nu de la bere sa ingrasat si de la stres si nervi

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Faci sport?

| Hammurabi explică (pentru sofisis):

Nu.
În afară de înot și mers cu bicicleta din când în când, nimic.
Recunosc, mi-e tare lene. laughing

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Faci tu ceva sa nu faci burta. Imposibil sa nu faci burta de la atata bere laughing)

| Hammurabi explică (pentru sofisis):

Berea fără alcool nu face burtă. laughing

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Teoretic nici cea cu alcoolwinking

| Hammurabi explică:

Vrei să downloadezi filme?

| Lioana a răspuns:

Seamana mai degraba cu un hipopotam la care i-a crescut un corn. Unicornul e un animal prea finut si suplu ca sa fie comparat cu un rinocer doar pentru ca are si el un corn in frunte.

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

Isi plac animalele?

| Lioana a răspuns (pentru RAY):

Da dar numai de la distanta.

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

Ce coincidenta si de mine la fel

| WID a răspuns:

Cica rinocerii transpira mov. Sunt un fel de barbati in zodia sagetator care au ajuns la apogeul intelectual.